خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات از چین / واردات کالا از چین /  واردات کالا از چین با شرکت علی والا

واردات از چین

مراحل واردات کالا از چین

کشور چین محصولات و کالاهای مختلفی را مانند وسایل خانگی، پوشاک، اسباب بازی، لوازم برقی، لوازم الکترونیکی، لوازم بهداشتی و آرایشی و دیگر موارد را عرضه می کند. چین با ساخت تجهیزات و لوازم های الکترونیکی مختلف با قیمت ارزان، موفق به تسخیر بازارهای جهانی شده است و باعث شده تا این کالاها با سرعت و در میزان زیادی به کشورهای دیگر دنیا صادر شود.

این کشور همچنین فرصت های شغلی مناسبی را برای صاحبان کسب و کارهای جدید فراهم کرده است. در ادامه مقاله در مورد مراحل واردات کالا از چین توضیحاتی را به شما ارائه می دهیم.

کالاهای وارداتی از چین

از مهم ترین کالاهایی که از کشور چین به ایران وارد می شوند می توان به مواردی مانند لوازم های خانگی مختلف، وسایل و تجهیزات پزشکی و دارویی، وسایل اداری، وسایل تزئینی مختلف، لوازم های برقی، ماده های دارویی، تلفن همراه، کامپبوتر و لپ تاپ، اسباب بازی، و دیگر کالاهای مختلف اشاره کرد. این کالاها مطابق قوانین کشور چین دارای قوانین خاص خود هستند به همین علت فهمیدن این که قوانین واردات از چین دارای چه شرایطی است و مراحل واردات کالا از چین به چه صورت است بسیار مهم است و حتما باید قبل از وارد شدن به این حیطه از آن ها اطلاعات داشته باشید. 

معرفی مراحل واردات کالا از چین

روند و مرحله ورود کالا از چین چگونه است؟

مراحل واردات کالا از چین مانند روند واردات کالا از دیگر کشورهای دیگر مختلف هستند و کالاها نیز بر اساس نوع و کد تعرفه ای که دارند به گروه های مختلفی تقسیم می شوند و مواردی مانند عوارض و هزینه گمرکی در روند واردات کالا از کشور چین نیز شامل آن ها می شود.

مطابق روند ورود هر کالا به کشور، برای واردات و ترخیص کالا از کشور چین نیز باید مجوزهای لازم دریافت شود. برای مثال مجوزهایی مانند مجوز بهداشت، مجوز از سازمان غذا و دارو، استانداردهای و دیگر موارد که باید در کم ترین زمان ممکن این مجوزها گرفته شود تا هرچه سریع تر مراحل ترخیص کالا از گمرک بدون مشکل خاصی انجام شود.

همچنین برای تجارت با کشور چین لازم به دانستن اطلاعاتی است تا افراد علاقه مند به این کار و تاجران با دیدگاه روشن و باز اقدام به خرید و فروش کالا در چین کنند. چرا که هر فرد هرچه قدر نسبت به قانون و شرایط واردات و ترخیص کالا از چین اطلاعات بیش تری داشته و در این زمینه آگاه تر باشد، ترخیص کالا از چین راحت تر و سریع تر انجام می شود. همچنین باید تمامی مراحل واردات کالا از چین را به دقت رعایت کنید.

مرحله اول: شناختن تولید کننده و یا فروشنده کالای مورد نظر در چین

تاجران و بازرگانانی که در نظر دارند کالای چینی را وارد کنند در مرحله اول باید تولید کننده یا فروشنده کالای مورد نظرشان را شناسایی کنند و در این مورد اطلاعات کاملی را پیدا کنند چرا که اگر نتوانید فروشنده و تولید کننده را پیدا کنید نمی توانید یک خرید خوب و آسانی را انجام دهید. اما شناسایی و پیدا کردن تولید کننده یا فروشنده محصول نیز خود دارای چند مرحله است که باعث می شود شما بتوانید تا محصول مورد نظر خود را به راحتی پیدا کرده و خریداری کنید. بهتر است برای راحتی کار خود همه مراحل واردات کالا از چین را به خوبی رعایت کنید.

مذاکره و صحبت درباره کالا

برای خرید کالای مورد نظرتان از شرکت های مختلف چینی باید مذاکره های زیادی را با فروشنده و تولید کننده های این کالا انجام دهید. بدون این که ساعت ها در مورد کالا و قیمتی که مطابق نظر بازرگانان و تاجران ایرانی باشد ثبت قرارداد تجاری نمی تواند ممکن باشد.

همچنین میزان کالایی که در نظر دارید از شرکت چینی خرید کنید را باید در مذاکره با شرکت های چینی مشخص کنید. در مذاکره ها و گفتگو با فروشنده های چینی باید به زمان تحویل کالاها، درجه بندی کیفیت کالاها، و دیگر خصوصیات کالاها در زمان عقد قرارداد توجه کنید و به خوبی آن ها را مشخص کنید. 

گرفتن نمونه محصولات از فروشنده چینی

قبل از این که قرارداد را بین فروشنده چینی و خودتان ببندید، فروشنده باید مقداری از کالا را به عنوان نمونه به خریدار ارسال کند تا شما بتوانید با انجام تست، کیفیت و مناسب بودن محصول به نسبت کار خود را چک کنید تا از این موضوع مطمئن شوید.

تست کردن کالاهای ارسالی

یکی از مهم ترین مراحل واردات کالا از چین این مرحله است که برای تست کالاها است، قبل از این که قرارداد بسته شود و قبل از اینکه کالاها به طور کامل تحویل داده شود باید کالاها را به طور کامل تست کنید. در مرحله تست کالاها مواردی مانند وزن کالا، تست فیزیکی و فنی کالاهای انجام شود تا در مورد سالم بودن و صحت کالاها مطمئن شوید و به طور کامل نمونه های ارسالی توسط فروشنده را بررسی کنید.

گرفتن پروفرما و پکینگ لیست از تولید کننده یا فروشنده محصول

بعد از این که پیش فاکتور به وسیله فروشنده یا تولید کننده چینی ارسال شد و خریدار آن را تایید کرد می توان قراراداد نهایی را بین دو طرف بست. اگر کالای مورد نظر شما در انبار تولید کننده کالا یا فروشنده موجود نباشد. تولید کننده یا فروشنده کالا با گرفتن مقداری از هزینه خرید، کالای مورد نظر را تولید می کند. منتقل کردن مبلغ وجه از خریدار به فروشنده یا تولید کننده چینی می تواند با روش های مختلفی انجام شود که با در نظر گرفتن شرایط و قرارداد این انتقال با روش حواله های ارزی انجام می شود.

مرحله دوم: ثبت سفارش

با در نظر گرفتن مقررات تازه درباره قوانین واردات و ترخیص کالاهای مختلف از چین آخرین مرحله که ثبت سفارش است باید برای طی کردن این مرحله شماره قبض انبار در سامانه ثبتارش به ثبت برسد. به همین علت زمانی که قبض انبار دریافت شود کارشناسان سریعا سفارش کالای وارداتی را ثبت می کنند.

همچنین در این قسمت از مراحل واردات کالا از چین کارشناسان وزارت بازرگانی در ادامه باید سفارش ثبت شده در سیستم را بررسی و تایید کنند. تایید کردن ثبت سفارش می تواند یک روز کاری طول بکشد. بعد از این که کد اظهار کالا به وسیله سامانه ثبتارش تایید شد این مسئله به گمرک ابلاغ می شود. مدت زمان ابلاغیه نیز تقریبا یک روز طول می کشد و در حالت کلی نیز می توان گفت زمان لازم برای ثبت سفارش یک الی دو روز است.

اظهارنامه گمرکی

بعد از گرفت کد ثبت سفارش در سیستم، نوبت به مرحله اظهارنامه می رسد. روند ترخیص کالا نیز از مرحله تکمیل کردن اظهارنامه و ثبت آن در سیستم گمرکی شروع می شود. در این مرحله مواردی مانند نوع کالا، تعداد کالا، نشان تجاری، مشخصات فنی کالا، ارزش کالا، وزن کالا و دیگر مشخصات لازم در زمان ورود کالا به گمرک به طور دقیق بررسی می شود.

بررسی اظهارنامه به وسیله کارشناسان در گمرک

در این مرحله از مراحل واردات کالا از چین کارشناسان و افرادی که وظیفه ارزیابی کالا را در گمرک دارد، مشخصات ذکر شده در برگه کالا را به دقت بررسی می کنند و بعد از اینکه از مطابقت کالا طبق مشخصات درج شده در برگه مطمئن شدند آن را تایید می کنند. همین طور دایره ارزش گمرکی، ارزش ذکر شده را بعد از بررسی دقیق تایید کرده و نتیجه را اعلام می کنند.

مرحله سوم: دادن سند های لازم برای انجام دادن ترخیص کالا

اسناد مختلفی برای ترخیص کالاهای مختلف از چین باید به گمرک ارائه شود و ترخیص کار باید همگی آن ها را به گمرک ارائه دهد، از جمله این سندها می توان به قبض انبار، پروفرما اینویس، بارنامه، گواهی مبدا و پکینگ لیست اشاره کرد. این مرحله یکی از مهم ترین مراحل واردات کالا از چین است.

گرفتن مجوزهای لازم و ضروری

علاوه بر مجوزهایی که ذکر کردیم و ارائه آن ها برای همه کالاهای مختلف به گمرک ضروری و واجب است. کالای مورد نظر احتیاج به دریافت گواهی استاندارد یا مجوزهای مخصوص از مرجع های مربوط است برای مثال بسته به نوع کالا می تواند لازمه ارائه گواهی از نظام پزشکی، مخابرات و یا دیگر موارد باشد.

اگر نتوانید این مجوزها را به طور کامل ارائه کنید، کالای شما به وسیله کارشناسان گمرک به تایید نمی رسد و تایید درستی کالا طبق مشخصات درج شده انجام نمی شود. بلکه باید علاوه بر این که مجوز لازم را دریافت کنید، هزینه های مربوط به ترخیص کالا به وسیله وارد کننده به طور کامل پرداخت شده و باید از پروانه خروجی کالا که شبیه به اظهارنامه می باشد نیز پرینت بگیرد.

درب خروجی

به آخرین مراحل واردات کالا از چین رسیدیم، در نهایت بعد از این که همه مراحل ترخیص کالا به طور صحیح انجام شد، باید وسیله حمل کالا برای حمل و نقل کالای وارد کننده به هر ناحیه از کشور فراهم شود تا بتوان کالا را روی آن را بارگیری کرد و وسیله نقلیه مورد نظر که کالای مورد نظر را حمل می کند به سمت درب خروجی گمرک فرستاده شود.

در درب خروجی نیز همان طور که انتظار دارید همه مراحل از اول تا آخر چک می شود و بعد از این که تمامی موارد به طور کامل دوباره بررسی شد و از درستی و صحت کالاها مطمئن شدند مهر خروج کالا بر روی پروانه درج می شود

مرحله 6: اعلامیه گمرکی

در این مرحله، کالاهای خود را در حال حاضر با موفقیت در کشور خود و یا مقصد نهایی فرود آمد. این یکی از آخرین مراحل برای پایان دادن به واردات کالا از چین است. به زودی، شما آزاد هستید که محصولات وارداتی خود را به فروش برسانید!

مرحله 7: پرداخت مالیات واردات،

دریافت کالاهای خود را به صورت رایگان پس از واردات مالیات و وظایف پرداخت شده است، شما به طور قانونی رایگان به دریافت کالا خود را از سفارشی و شروع به فروش مجدد! پس از اتمام فرآیند سفارشی و آداب و رسوم اعلامیه واردات و سایر اسناد را پذیرفتند

 آخرین مرحله قبل از اینکه شما آزاد باشید که کالاهای خود را از سفارشی دریافت کنید. پرداخت مالیات و مالیات اعلام شده را پرداخت کنید. در این مرحله، نماینده سفارشی شما یا گمرک خود جزئیات شما را به جایی که و چقدر برای پرداخت مالیات و وظایف واردات به شما ارائه می دهد. پس از پرداخت، شما آزاد هستید که کالاهای خود را از نظارت سفارشی بردارید. حالا شما می توانید کالاهای وارداتی خود را شروع کنید! قبلی راهنمای 7 مرحلهای ما بود، چگونه هر کالای از چین یا سایر کشورها را وارد کنید

به علاوه، ما به شما برخی از روش های مختلف را به شما نشان می دهد، چگونه می توان کالا را از چین وارد کنید. راه های مشترک برای واردات کالاها برای شروع به کار به نظر شما، چگونه بسیاری از راه های ما کالاهای چینی را دریافت می کنیم؟

3 راه برای وارد کردن کالاهای خود وجود دارد! با این حال، هر راه مزایا و معایب آن خواهد داشت. شما باید با دقت بخوانید و سپس آنچه را که لازم دارید مقایسه کنید، آنچه شما از دست داده اید یا آنچه شما باید ملاقات کنید. بر اساس این، شما می توانید فرم مناسب برای شما را انتخاب کنید. حالا ما به هر جزئیات می رویم!

1. واردات ورود به سیستم از چین

این به این معنی است که شما باید شخصا بروید و از تامین کننده بازدید کنید. به این ترتیب این نیز چیزی است که ما پیشنهاد می کنیم و راهنمای قبلی ما در مورد چگونگی وارد کردن از چین، عمدتا بر اساس یک مدل واردات مستقیم است. به این ترتیب مزایا و معایب زیر را دارد: مزایا:

می توانید کالا را در کارخانه در قیمت اصلی خریداری کنید. خرید مقادیر نامحدود، مدل های نامحدود و دسته بندی ها. بسیاری از محصولات منحصر به فرد، عجیب و غریب، طراحی شده برای شما را انتخاب کنید. شما می توانید فعالیت های بسیاری را در هنگام سفر به چین و بازدید از تامین کننده ترکیب کنید. به عنوان مثال شما می توانید مناظر زیبا را ببینید، خرید، طعم غذا چینی و چیزهای دیگر در این کشور بزرگ  می توانید اتصالات شخصی را در جلسه اول ایجاد کنید. با تامین کننده آشنا شوید تا بار بعدی شما می توانید کالا خود را بدون رفتن به آنجا سفارش دهید. معایب: هزینه های سفر، هزینه حمل و نقل و مترجم (در صورتی که شما زبان را نمی دانید) به علاوه ارزش زمان خود را. بنابراین، شما باید مقدار کافی پول را برای این مقدار برآورد کنید

2.واردات آنلاین توسط علی بابا / تاوباو

برخی از وب سایت های معروف فروش آنلاین چین ۱۶۸۸، تی مال، تاوباو، علی اکسپرس، علی بابا. شما فقط می توانید از یک حساب کاربری یک وب سایت گروه علی بابا استفاده کنید که به شما اجازه می دهد از بسیاری از وب سایت های مختلف خریداری کنید. اگر شما انتخاب فروشنده از تی مال، تاوباو، سایت های علی بابا شما باید فروشگاه معتبر را انتخاب کنید. شما می توانید بر اساس تعداد بررسی ها و بازخورد مشتریان که قبلا در فروشگاه خریداری کرده اند را انتخاب کنید

در زیر ما به برخی از معروف ترین سایت های تجاری علی بابا نگاه خواهیم کرد. تاوباو یک وبسایت فروش مشهور چینی فروش داخلی شرکت علی بابا است، تاوباو دارای منبع زیادی از کالاها، با انواع مختلف، طرح ها، اندازه ها، کیفیت با سطح قیمت های مختلف و بسیاری از تامین کنندگان سطح برای شما انتخاب شده است. قیمت محصولات بر روی تاوباو در مقایسه با سایر بازارهای آنلاین بسیار ارزان است. ۱۶۸۸.این یک سایت تجارت الکترونیک است که متخصص در فروش کالاها به مردم داخلی چینی است

برای وارد کردن کالاها از آنجا، باید از دوستان خود در چین بخواهید تا کالاها را به خرید کالاها کمک کند. در مقایسه با کالاهای تاوباو، محصولات در سال ۱۶۸۸ در قیمت های بسیار پایین فروخته می شود. به خصوص کالاهای مد که به زیبایی طراحی شده و همچنین کیفیت خوب هستند. علاوه بر این، این وب سایت بسیار دقیق مدیریت می شود، بنابراین یک خریدار در آنجا خریدار خواهد بود. تی مال این وب سایت متخصص در کالاهای داخلی چینی بالایی است، اما قیمت بالاتر از تاوباو و ۱۶۸۸ است. اکثر کالاها در تی مال محصولات مارک تجاری هستند، از نزدیک سانسور شده اند و منشا ثابت کرده اند و منشاء ثابت کرده اند. در واقع، تی مال بهترین انتخاب برای آنها است، که می خواهند به چین صادرات کنند. علی بابا بدون شک علی بابا معروف ترین برای واردکنندگان است. علی بابا به ویژه برای واردکنندگان خارجی ساخته شده و طراحی شده است. انتخاب گسترده ای از تامین کنندگان تایید شده، تمام صنایع ممکن تحت پوشش، تضمین تجاری، خدمات بازرسی خود علی بابا در دسترس، پرداخت های امن از علی بابا می تواند از واردکنندگان محافظت کند. به علاوه سایر خدمات ارزشمند. این پلت فرم مهمترین منبع برای کسی است که می خواهد هر کالای از چین را وارد کند. مشکلات خود را با سیستم عامل های آنلاین شما باید حساب کاربری وب سایت فروش آنلاین داشته باشید، نیاز به یک حساب پرداختی علی پی (برای علی بابا بدون نیاز) و نیاز به یک آدرس خاص در چین به طوری که مغازه ها می توانند سفارشات را در آنجا منتقل کنند. روش ها و فرآیندهای خرید کالاها پیچیده هستند

برای افرادی که اولین بار کالاها را خریداری می کنند، نیاز به چیزهای زیادی دارد، می تواند آنها را غرق و گیج کند. اگر نمی دانید که چگونه منبع کالا یا تامین کننده قابل اعتماد را انتخاب کنید، به آسانی به اشتباه کالاهای اشتباه یا از یک تامین کننده غیر قابل اعتماد خریداری می شود. توجه: 3 امتیاز قبلی عمدتا برای سیستم عامل های محلی چینی (تاوباو، تی مال، ۱۶۸۸، جی دنگ) درست است. از سوی دیگر، علی بابا طراحی شده است آسان برای استفاده از خارجی ها

3.واردات  توسط واسطه

از طریق خدمات واردات شما برای پیدا کردن کالاهای ارزان قیمت چینی در کارخانه های چینی پشتیبانی می شود. شما می توانید برای حداقل روش پرداخت خطرناک مذاکره کنید. واسطه ها در پیدا کردن کالاها کمک خواهند کرد، سفارش کالاها و حمل و نقل به محل واسطه شما همچنین راهنمایی های کارشناسان کسب و کار را برای کسب و کار در فرآیند تولید ارائه می دهند. این روش در حال حاضر کمتر و کمتر رایج است، زیرا واسطه ها هزینه محصول را برای وارد کننده افزایش می دهند. بزرگترین مشکل این روش، ارزش بالایی از کالاهای وارداتی است. در پایان این فصل، ما توصیه می کنیم که راهنمای ما را بخوانیم: نحوه شروع صادرات و واردات از خانه بهترین محصولات برای واردات از چین برای کسب و کار به سودآور بستگی دارد، بستگی دارد، چقدر خوب آن را با خواسته های خرید مشتریان مطابقت دارد

در زیر یک لیست کوتاه از دسته بندی محصولات محبوب برای واردات از چین، با پتانسیل سود خوب در سال های 2019/2020 و فراتر از آن است کالاهای الکترونیکی کالاهای الکترونیکی در جهان دارای منبع زیادی از مشتریان هستند، اما همیشه در فقدان عرضه است. محصولاتی مانند رایانه ها، تلفن های همراه، تلویزیون، رایانه ها، یخچال ها، دوربین ها و اجزای الکترونیکی کوچک، همه با دقت زیادی در چین تولید می شوند. صنعت الکترونیک چین بسیار سریع در حال توسعه است و قیمت ها ارزان هستند. گوانگژو مد محصولات مد، لباس، کیف، کلیپ های مو، کمربند، گوشواره، دستبند ... از چین بسیار محبوب در زنان است. قیمت های ارزان قیمت، منبع گسترده ای از عرضه، مدلهای به طور مداوم به روز شده ویژگی هایی هستند که کالاهای مد چینی را به فروش می رسانند. بنابراین، آنها را در طرح کسب و کار خود نادیده نگیرید

توجه: شما باید اندازه و اندازه گیری را با دقت انتخاب کنید زیرا اندازه گیری های آسیایی کمتر از اروپایی ها هستند. اقلام کالاهای داخلی مانند مبلمان، کابینت کابینت، قفسه کتاب ها و غیره تولید شده از چوب فشرده، پلاستیک چینی سخت در آسیا و غرب محبوب است

اگر چه هزینه های حمل و نقل با اندازه های بزرگ آنها بالاتر است، سرمایه بیشتر مورد نیاز از کالاهای مصرفی، کالاهای داخلی هنوز هم آسان برای وارد کردن از چین، ارزان و سودآور است. ماشین آلات و تجهیزات صنعتی چینی ماشین های تکنولوژی پیشرفته، تجهیزات و دستگاه ها در دهه گذشته بسیار توسعه یافته است

در حال حاضر چینی ها ماشین های صنعتی را به سطح فنی تبدیل می کنند و قابلیت اطمینان در پشت آلمانی ها باقی نمی ماند. اما سطح قیمت می تواند 2-3 برابر کمتر از یک دستگاه مشابه ساخته شده در آلمان باشد. به شما حتی ایده های بیشتری را که محصولات را وارد کنید، به عنوان خوانده شده: ایده های کسب و کار صادرات واردات. واردات از چین به هند واردات کالا از چین به هند به دنبال همان 7 مرحله ما در بخش اول این مقاله شرح داده شده است. بنابراین اگر میخواهید کالاهای خود را از چین به هند وارد کنید، می توانید فقط 7 مرحله بالا را دنبال کنید. اما هنوز هم، هر کشوری دارای برخی از ویژگی های خاص تنها به آن منحصر به فرد است

راهنمای واردات از چین
راهنمای واردات از چین

راهنمای واردات کالا از چین

مراحل واردات کالا از چین چیست؟

برای خرید لوازم شخصی یا تجاری می ‌توانید چین را انتخاب کنید. این کشور با تولید ارزان ترین و در عین حال متنوع ترین کالا ها می تواند، نیازهای شخصی یا عمده افراد را تامین کند. برای خرید کالا از چین نیازمند کمک شرکت‌ های بازرگانی هستیم، زیرا این شرکت ‌ها در عین حال که ارزان‌ ترین کالاها را به ما معرفی می ‌کنند، با کیفیت ترین آن ها را نیز شناسایی کرده و در اختیار ما قرار می دهند. به جای هزینه های شخصی و بسیار هنگفت شرکت ‌بازرگانی علی والا از زحمات نمایندگان خود استفاده می کنند

 بسیاری از بانوان برای خرید لباس مخصوصا لباس های مجلسی، چین را انتخاب می ‌کنند. در این مسیر مراجعه به شرکت بازرگانی علی والا بهترین گزینه پیش رو می باشد، زیرا این شرکت تا جای ممکن هزینه ‌ها را کاهش می دهد. مراحل مراجعه به این موسسه نیز به شیوه اینترنتی یا حضوری امکان پذیر است. تمامی مسئولیت نگهداری کالا بر عهده این شرکت است و شما نیازی نیست نگران انجام یا عدم انجام مراحل واردات کالا از چین باشید

 برای اینکه بیشتر درباره این موضوع را بدانید، می توانید به مطالعه ادامه متن اقدام کنید.

چگونه از چین جنس وارد کنیم؟

بسیاری از افراد با کالاهای چینی و چگونگی خرید آن ها آشنایی کافی ندارند. همینطور زبان چینی یکی از سخت ترین زبان های دنیا است، به همین دلیل برای خرید از این کشور نیازمند افراد باتجربه و کاردان هستیم که آشنایی کافی با خرید و فروش از چین و قوانین گمرکی آن داشته باشند. موسساتی که تحت عنوان شرکت های بازرگانی و تجاری فعالیت می کنند، بهتر از افراد معمولی می توانند کمک یار شما باشند.

 شرکت بازرگانی علی والا در ابتدا قراردادی با شما می بندد. سپس اقدام به ثبت اینترنتی کالاهای مد نظر شما می کنند. پس از آن نوبت به مرحله بسته بندی کالا می ‌رسد که توسط ماموران ویژه این شرکت انجام می گیرد. 

سپس کالاها وارد مرحله حمل و نقل می شوند. در مرحله بعد نیز کارهای گمرکی و ترخیص کالا به اتمام می ‌رسد. می ‌توانید برای این خرید ارزان قیمت ترین و پر سود ترین کالاهای چینی از جمله لباس و لوازم صوتی و تصویری و یا غلات را انتخاب کنید. مراحل واردات کالا از چین با کمک بازرگانی علی والا به بهترین شکل ممکن به اتمام رسید. 

هزینه واردات کالا به صورت عمده از چین

به طور کلی اجناس تجاری که از چین وارد می شوند، بیشتر به صورت عمده هستند. هزینه واردات کالا به صورت عمده از چین نیز به مراتب کمتر از واردات کالا به صورت خرده است. تولید‌ کنندگان چینی تخفیف های بسیار زیادی را برای خرید کالاهای عمده در نظر گرفته اند. برای کاهش بیش از پیش هزینه‌ ها بهترین گزینه مراجعه به بازرگانی علی والا می باشد. برای مصارف شخصی نیز کالاهای چینی در ارزان ترین قیمت ممکن می توانند گزینه بهتری باشند. کالاهای چینی کیفیت های متفاوتی دارند. همچنین نمونه مشابه کالاهای با کیفیت نیز وجود دارد که افراد با درآمد کم می توانند آن را خریداری کنند.

 به همین دلیل اقشار متوسط و کم درآمد جامعه نیز می توانند، از کالاهای مورد نیاز خود بهرمند شوند. به این صورت هزینه های شخصی افراد کم درآمد کاهش پیدا می ‌کند و انجام مراحل واردات کالا از چین آسان تر می شود.