خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

خرید و واردات کالا از چین در سریعترین زمان و کمترین هزینه با شرکت بازرگانی علی والا

فهرست

واردات خودرو از چین با بازرگانی علی والا

واردات خودرو از چین

از برنامه خودروی وزارت صمت تا ترخیص کالاهای گیر افتاده در گمرک   عرضه خودرو و نحوه فروش آنها یکی از موضوعاتی بود که سال گذشته وزارت صمت به شدت درگیر آن بود و اکنون می گوید سه سازوکار در دست بررسی است

 وزارت صمت این سه سازوکار را قرعه کشی، عرضه در بورس و فروش خارج از قرعه کشی می داند.

 البته استفاده از ابزارهای بورس به شفاف سازی قیمت ها کمک می کند و می تواند واسطه گری در این بازار را کاهش دهد. در دو سال گذشته واسطه ها نقش مهمی در افزایش بی رویه قیمت ها داشته اند.

این در حالی است که تکلیف مقررات واردات خودرو در حال روشن شدن است و دولت هفته آینده آیین نامه خود را منتشر خواهد کرد. بر اساس این خبر، خودروهای اقتصادی تویوتا و همچنین خودروسازان آلمانی، چینی و هندی از منابع واردات خودروی ایران هستند که سقف آن 20 هزار دلار است که حتی برای طبقه متوسط ​​نیز مقرون به صرفه است.

 تعیین سقف قیمت، سبد خودروهای وارداتی به ایران را پربارتر می کند. فراموش نکنیم که برای خودروهای در این بازه قیمتی آپشن های مختلفی وجود دارد که در تمام دنیا صدق می کند. البته این خودروها با عوارض وارداتی وارد کشور می شوند و این موضوع در افزایش قیمت ها موثر است. اما نگران نباشید چرا که اعلامیه های محصولات در وب سایت های برخی خودروسازان در سراسر جهان نشان می دهد که محصولات مختلفی در این بازه قیمتی در سال 2022 تولید می شوند.

لازم به ذکر است که تصمیم اخیر وزارت حراست محدود به خودرو نمی شود، ترخیص برخی از تجهیزات رها شده در گمرک و واردات لوازم خانگی از جمله مواردی است که وزارت امنیت در روزهای اخیر به آن پاسخ داده است. به گفته وزارت امنیت، برخی از تجهیزات به دلیل عدم ثبت سفارش توسط واردکننده در گمرک انبار شده است.

 در واقع این کالاها در لیست گمرکی نیستند و در گمرک باقی می مانند و برخی از اقلام انباشته شده توسط تجار وارداتی محسوب نمی شوند

عوارض واردات خودرو

عوارض واردات خودرو یکی از مواردی است که هر ساله بر اساس حقوق ورودی کالاهای وارد شده به کشور (بر اساس بودجه آن سال) تعیین می شود.

 عوارض واردات کالاهای ورودی به کشور مصوب 1400 عموماً منتشر می شود. اما در بند 4 حقوق ورودی وسایل نقلیه موتوری، حقوق ورودی خودروهای سواری حداقل هشتاد و شش درصد (86%) ارزش گمرکی آن اعلام شده است.

 این در حالی است که واردات خودروهای چینی از سال 2017 متوقف شده است و در حال حاضر تنها چند شرکت خودروسازی برخی خودروهای چینی را وارد کشور می کنند.

 بر اساس اعلام رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، تعرفه واردات خودروهای 1401 همانند تعرفه سال گذشته از 40 درصد به 75 درصد افزایش یافت.

 تاثیر واردات بر قیمت خودرو در چین

 افزایش واردات خودروهای چینی در دهه گذشته، خرید و فروش را رقابتی تر از سایر برندها مانند خودروهای فرانسوی و کره جنوبی کرده است. خودروهای چینی مونتاژ شده توسط خودروسازان داخلی در سال هایی که واردات خودروهای خارجی ممنوع بود، مهمان بازار خودرو ایران بوده و هستند.

 از سال 2017، دیگنیتی، فیدلیتی و سایر خودروهای چینی، تیگوهای مختلف (تیگو 7 پلاس، تیگو 8 پلاس، تیگو 8 پرو و ​​غیره) و برخی از مدل های جک به صورت مونتاژ شده، عمدتاً در منطقه تجاری بم (توسط مدیر خودرو) ظاهر شده اند. ، موتورهای بهمن موتور و کرمان) یا خطوط ایران خودرو و سایپا وارد کشور می شود.

 اکنون با ورود خودروهای وارداتی چینی به بازار خودرو، برخی کارشناسان و فعالان بازار معتقدند در صورت آزادسازی واردات خودروهای داخلی، تعدیل قیمت خودروهای چینی تغییر چندانی نخواهد داشت. از آنجایی که این خودروها رقبای اصلی خودروهای داخلی فعلی هستند، چه فروش خودروهای کارکرده و چه فروش خودروهای دست دوم صفر، بازار آنها همچنان داغ است.

مزایا و معایب آزادسازی واردات خودرو

 آذر 1400 بود که بودجه سال بعد به مجلس ارائه شد. بودجه ای که واردات خودرو را اعلام نکرد اما همچنان امید به آزادسازی بازار خودرو وجود دارد. شاید دولت سیزدهم نظر خود را در مورد بازار خودروهای خارجی اعلام کند و به دلیل درگیری ها قیمت خودروهای خارجی را تعدیل کند.

 برخی کارشناسان و فعالان بازار خودرو بر این باورند که سود و زیان آزادسازی واردات خودرو یکسان است.

 مزایای آزادسازی واردات خودرو

 التهاب بازار خودرو آرام می شود

  گروه های مصرف کننده بسیار انتخابی هستند

  در دسترس بودن خودروهای با کیفیت بالاتر

  کاهش 50 تا 80 درصدی قیمت خودروهای خارجی

  ایجاد یک محیط رقابتی برای متعادل کردن عرضه و تقاضا

معایب آزادسازی واردات خودرو

  ایجاد تفاوت بین واردکنندگان و خودروسازان

  انحصار قیمت خودروهای خارجی توسط واردکنندگان

  زیرساخت های گمرکی برای آزادسازی واردات خودرو آماده نیست

آزادسازی واردات خودرو، یکی از موضوعاتی که از سال 1396 میان مجلس، دولت و بازار خودرو مطرح شد، اکنون در سال 1390 تصمیم گیری شده است. در ماه دوم سال 1401 دولت سیزدهم اعلام کرد که چند شرط وجود دارد که واردات خودرو را آزاد می کند

شرایط اجرای آیین نامه واردات وسایل نقلیه موتوری توسط منوچهر لاگی معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی اعلام شد. ایجاد یا استفاده از شبکه خدمات پس از فروش با پنج شرط: ایجاد نمایندگی خدمات پس از فروش به ازای هر 1000 خودرو وارداتی، ایجاد نمایندگی در صورت واردات کمتر از 1000 خودرو، تامین قطعات یدکی لازم قبل از واردات، تامین تجهیزات، مدارک و آموزش پرسنل خدمات پس از فروش و اعلام فناوری انتقال در خدمات پس از فروش و اخذ مجوز رسمی از سازنده محصول برای تضمین خدمات پس از فروش یا انتقال. تجربه در زمینه واردات خودرو یا استفاده از شرکتی مجرب در این زمینه که سطح انتقال تکنولوژی خودروهای اقتصادی در حال تولید در داخل کشور را فراهم کرده و قیمت خودرو و مشخصات فنی آن را تا قبل از 28 شهریور 1401 اعلام کند

مدارک تحویل متقاضی واردات خودرو به وزارت امنیت (ورودکننده نهایی در پایان شهریور ماه اعلام می شود) برای سرمایه گذاری در صنعت خودرو، سرمایه گذاران می توانند وارد حوزه خودرو شده و واردات خودرو را تعیین کنند

نقطه فروش پیشنهادها باید تا 28 شهریور 1401 به وزارت امنیت ارائه شود. پیشنهادات واردات خودروهای برقی و نحوه اجرای زیرساخت ها در منطقه آزاد تا 28 شهریور به وزارت صمت تحویل شود. شرایط واردات سایر خودروها 29 شهریور 1401 اعلام می شود. گمرک گمرک آماده است رئیس گمرک گفت: گمرک و مقدمات واردات خودرو آغاز شد. مقامات قضایی در حال تعیین تکلیف خودروهای پارک شده هستند که به زودی به فروش می رسد. گمرک آماده ورود خودروهای خارجی است.  اولین مرحله اجرایی واردات خودرو در واقع از اول مهرماه آغاز شد. سه گروه از واردکنندگان خودرو می توانند تا 28 شهریور 1401 درخواست خود را ارسال کنند. اسامی شرکت های برگزیده تا پایان شهریور ماه اعلام خواهد شد

اولویت اصلی برای واردات خودرو، واردکنندگان اقتصادی خودرو، سرمایه گذاران خارجی به دنبال ایجاد خطوط تولید و سرمایه گذارانی که به دنبال واردات خودروهای برقی به مناطق آزاد هستند. این شرکت ها باید فناوری را انتقال دهند و خدمات پس از فروش ارائه دهند.

اگر واردکننده رویه های داخلی سازی را داشته باشد امتیاز دو برابر می کند. در صورت درخواست واردکننده، علاوه بر تعیین مشخصات مورد نیاز، نوع خودروی وارداتی نیز قید شود. مشوق هایی نیز برای متقاضیان سرمایه گذاری برای احداث خطوط تولید خودرو در نظر گرفته شده تا بتوانند هزینه ریالی خرید کارخانه و راه اندازی خط تولید را از طریق واردات و فروش خودرو تامین کنند

شرایط واردکنندگان خودرو در مناطق آزاد مشابه شرایط واردکنندگان خودروهای اقتصادی است. اما این گروه باید روی ایجاد زیرساخت ها و ایستگاه های شارژ خودرو کار کند. درصد استحقاق دولت بر اساس قیمت نهایی موجود در بورس کالا است

جزئیات مقررات واردات خودرو فقط برای خودروهای زیر 20000 یورو (FOB) اعمال می شود. البته اولویت با خودروهای زیر 10000 یورو است. تخلیه خودرو بدون ثبت سفارش و توزیع ارز ممنوع است. ارزش گمرکی مطابق ماده 14 قانون خدمات گمرکی محاسبه می شود. خودروهای وارداتی فقط در بورس کالا موجود است. کارگروهی متشکل از اعضای وزارتخانه های امنیت و اقتصاد و سازمان برنامه و بودجه برای تعیین حاشیه سود بازرگانی خودروهای وارداتی بر اساس ارزش آنها نیاز است

حاشیه سود (یعنی تفاوت بین قیمت پایه و قیمت نهایی در بورس کالا) باید منصفانه باشد. کارگاه های فوق می توانند سود بازرگانی در زمان ترخیص کالا از گمرک و همچنین سود بازرگانی معین در زمان فروش را تعیین کنند. وزارت امنیت باید مشوق های سرمایه گذاری و تولید را برای توسعه تولید خودروهای اقتصادی (تا سقف 10000 یورو) فراهم کند. همچنین وزارت صمت باید اقدامات لازم را برای هدایت بخشی از واردات به سمت تولید و افزایش تولید داخلی انجام دهد. طرح های تولید داخلی واردکنندگان موضوع این بند باید به تایید وزارت ایمنی برسد. فقط استفاده از خودروهای سواری در شبکه حمل و نقل عمومی به عنوان واردات برای سرمایه گذاری خارجی (مصوبه سازمان سرمایه گذاری خارجی) مجاز است

خودروهای وارداتی در مناطق آزاد تجاری صنعتی به خودروهای هیبریدی یا الکتریکی محدود می شود. ساخت و سرمایه گذاری در ایستگاه های شارژ با واردکنندگان خودرو. علاوه بر سرمایه گذاری خارجی، منابع ارزی برای واردات خودرو حداکثر تا یک میلیارد یورو تعیین شده است. منابع ارزی مورد نیاز از محل صادرات، کد دارایی سرمایه گذاری خارجی (مورد تایید سازمان سرمایه گذاری خارجی) و سایر منابع مورد تایید بانک مرکزی تامین می شود

وزارت صمت با همکاری بانک مرکزی دستورالعمل اجرایی این مصوبه از قبیل نحوه تامین و توزیع ارز، مشخصات فنی، خدمات پس از فروش، انتقال فناوری و تعیین صلاحیت فنی و حرفه ای را تدوین و ابلاغ کرد. از واردکنندگان وزارت حراست باید هر 3 ماه یکبار گزارش اجرای مصوبه را به ستاد هماهنگی اقتصادی دولت ارائه کند.

آیین نامه واردات خودرو تصویب شد

  پس از 4 ماه، در سوم شهریور ماه، جزئیات مصوبه واردات خودرو در هیات وزیران به تصویب رسید و معاون اول رئیس جمهور مصوبه نهایی را به تمامی دستگاه ها از جمله وزارت امنیت، وزارت کشور، وزارت کشور ابلاغ کرد. وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد. .

  واردات خودروهای لوکس و دست دوم ممنوع است

  نکاتی مانند خدمات پس از فروش و نیاز به انتقال فناوری در آیین نامه واردات لحاظ شده است.

  واردات خودرو منحصر به خودروسازان نیست.

 هیچ الزامی برای واردکنندگان خودرو از کشورهای مبدا واردات خودرو وجود ندارد.

  خودروهای لوکس و دست دوم وارد نمی شود.

  ورود اولین محموله خودروهای وارداتی در آذر ماه

  آیین نامه اجرایی واردات خودرو حداکثر ظرف یک ماه تصویب می شود.

  بهره برداری از اولین محموله خودروهای وارداتی در آذرماه 1401 محقق خواهد شد.

  شرایط جدید برای ورود موقت خودروهای سواری

  گمرک جمهوری اسلامی ایران در بخشنامه ای در خصوص ضمانت نامه های دریافتی کلیه ماشین آلات معدنی و راهسازی، خودروهای سواری و سایر کالاها جهت ورود موقت اقدام کرد.

  ضمانت دریافت ماشین آلات معدنی و راهسازی، خودروهای سواری و سایر کالاها برای ورود موقت معادل ورودیه و معادل ارزش تعیین شده می باشد.

  فرآیند پذیرش درخواست، انجام تشریفات گمرکی، صدور مجوز ورود موقت و تمدید آن به نام و توسط وکیل صاحب کالا موضوعیت ندارد و قابل پذیرش نیست.

  پس از پایان مهلت مقرر در مجوز، پیگیری و اقدامات لازم جهت استرداد خودرو و ماشین آلات به خارج از کشور و تشکیل پرونده قانونی توسط گمرک ضروری است.

  پذیرش موقت خودرو با همراهی دفترچه بلیت دو پاساژ با رعایت مقررات امکان پذیر است.

  تعرفه احتمالی واردات خودرو 1401

  بر اساس برخی رسانه ها تعرفه واردات خودرو احتمالا طبق جداول زیر خواهد بود.

  این تعرفه ها برای واردات خودروهای معمولی، استیشن واگن و خودروهای کار با ظرفیت 15 نفر اعمال می شود.

شرایط واردات خودرو توسط مجلس

  نمایندگان مجلس با بازنگری در طرح ساماندهی صنعت خودرو که واردات خودرو در آن پیش بینی شده است، برای جلب نظر شورای نگهبان موافقت کردند.

 هر شخص حقیقی و حقوقی می تواند نسبت به تنظیم بازار صادرات خودرو یا قطعات خودرو یا سایر کالاها و خدمات مرتبط با صنایع مختلف برق اقدام کند اما واردات خودرو نه.

 ماده 4 «طرح ساماندهی صنعت خودرو» به شرح زیر است:

 تبصره 1 - شاخص کیفیت و مصرف سوخت خودروهای وارداتی و حدود مجاز واردات آنها (نسبت کسری نسبت به تولید داخلی و تقاضای مؤثر) هر ساله توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تعیین و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد. .

 تبصره 2 - وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است دستورالعمل نظارت بر صادرات این کالا را برای جلوگیری از واردات مجدد آن تدوین و اعمال کند.

 تبصره 3 - وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است مشوق هایی را تدوین و اجرا کند که حمایت و حمایت از واردکنندگان خودرو برای انتقال فناوری و سرمایه گذاری در تولید خودرو در اولویت قرار گیرد.

 تبصره 4: دستورالعمل خدمات پس از فروش خودروهای وارداتی برای جلوگیری از انحصار نمایندگی‌های فروش توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین می‌شود.

واردات خودرو از چین
واردات خودرو از چین

خرید قطعات خودرو از چین چگونه انجام می شود


واردات از چین همواره توسط بازرگانان ایرانی جریان داشته است. در این مقاله قصد داریم درباره خرید قطعات خودرو از چین صحبت کنیم. در طول سال قطعات متفاوتی در تعداد بسیار زیاد از چین وارد ایران می شود. این قطعات بیشتر شامل پیچ ها یالتاق و فنر ها می باشد

همانطور که می دانید قیمت کالاها از جمله قطعات خودرو در چین بسیار پایین است، به همین دلیل بازرگانان ایرانی در جهت رفع نیازهای اقتصادی خود و کالایی هموطنان خود دست به واردات می‌ زنند

 با توجه به اینکه خرید قطعات خودرو از چین با سود بسیار زیادی همراه است، بسیاری از افراد که با این قطعات آشنایی کامل دارند، اقدام به وارد کردن آن به ایران می کنند. پیچ ها در انواع مختلفی می باشند. پیچ های خودروهای سنگین سواری و باری با همدیگر متفاوت است. یالتاق ها نیز از قطعاتی هستند که بازرگانان ایرانی به وفور از چین خریداری می کنند. بازرگانان ایرانی در کیفیت های مختلف آن را وارد بازار ایران می کنند. ما در این مقاله قصد داریم درباره انواع قطعات در خرید قطعات خودرو از چین و عوارض گمرکی آن ها و چگونگی واردات صحبت کنیم. بنابراین اگر می خواهید با قطعات مختلف خودرو که از چین وارد ایران می ‌شوند آشنا شده و درباره قیمت های آن ها آشنایی پیدا کنید، ادامه متن را مطالعه کنید


واردات لوازم یدکی از چین چگونه انجام می شود؟

خرید لوازم یدکی از چین

کشور چین در چند دهه اخیر توانسته به عنوان اولین کشور در جهان به عنوان تولید انواع محصولات شناخته شود و یکی از گزینه هایی است که طرفداران خود را نیز به همراه دارد و ما در این قسمت قصد داریم در مورد آن نیز اطلاعاتی را به شما ارائه دهیم.

لوازم یدکی

همانگونه که می‌دانید تولید محصولات متفاوت در هر حوزه‌ای در کشور چین قابل انجام است که در این صورت می‌تواند سودآوری بسیار بالایی را نیز به همراه داشته باشد غیر از تولید انواع گوشی لپ تاپ و لوازم صنعتی اقدام به تولید لوازم یدکی نیز کرده است و این صورت تاجران با همکاری های لازم و خرید محصولات با کیفیت می‌توانند این محصولات را به سراسر نقاط جهان نیز عرضه نمایند.

نکات لازم در حوزه لوازم یدکی

در بسیاری از مواقع تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در کشور نیازمند محصولات یدکی می باشند که این محصولات می تواند برایشان ضروری به حساب باید به صورت کشورهای چین اقدام به تولید لوازم یدکی کرده است تا بتواند نیاز به مصرف کنندگان و مردم عادی را رفع نماید در بسیاری از مواقع لوازم یدکی برای تعمیر انواع زم برقی ماشین آلات صنعتی یخچال فریزر و یا حتی از سیستم‌های کامپیوتری و موبایل استفاده می‌شود و در حالت کلی بیشتر استفاده از لوازم یدکی در تولید ماشین و خودروها است تا بتوانند قطعه های جدید تولید و در بازار عرضه نمایند.

نکات قابل توجه در مورد تقلبی بودن محصولات

بهتر است در زمانی که شما در بازارهای ایرانی اقدام به خرید لوازم یدکی تولید شده از چین هستید اطلاعاتی را در مورد محصولات چینی پیدا نمایید تا بتوانید با استفاده از آن اطلاعات یک محصول اصل چین را پیدا کنید بسیاری از دلالان امروزه با جا زدن محصولات تولید شده در کشورهای دیگر آن محصولات چینی می خوانند و با استفاده از این کار می‌توانند صمیمیت مردم را نسبت به محصولات چینی کاملاً بر هم بزنند صورت شما باید مراقب محصولات یدکی اصلی نیز باشید و آنها را از مکان ها و مغازه های معتبر خریداری نمایید.

شرکتهای بازرگانی مورد نیاز

زمانی که تاجران می‌خواهم اقدام به خرید لوازم یدکی از چین کنند در واقع نیازمند شرکتهای بازرگانی هستند تا بتوانند با اطمینان کردن به آن شرکت‌ها نیازهای خود را در حوزه واردات و در هنگام وارد کردن آن محصولات به کشور رفت نمایند در صورت شرکت های بازرگانی بسیار متفاوتی در کشور چین یک کشور ایران وجود دارد که بازرگانان می توانند با کمک گیره از این شرکت‌ها مشکلات خود را در حوزه واردات و یا صادرات حل کند این شرکت‌ها با داشتن مشاوره های بسیار خبره در این حوزه می تواند اطلاعاتی را به شما ارائه دهند تا بتوانید با مشکلات پیش‌رو مقابله نماید و سود کلانی را پس از وارد کردن محصولات و فروش آنها در بازار به دست آورید.

علاوه بر این موارد در زمانی که تاجران می‌خواهند اقدام به خرید لوازم یدکی از چین نمایند بهتر است که محصولاتی را انتخاب کنند که کیفیت بالایی را به همراه داشته باشد و قبل از خرید اطلاعاتی را در مورد شرکت تولیدکننده و یا کارخانجات آنها پیدا نمایند تا اگر در هنگام فروش آنها در بازارهای ایرانی و مشکلاتی نظیر تقلبی بودن و بی‌کیفیت بودن آنها بر نخورند.

لوازم یدکی به عنوان جایگزینی برای قطعات خراب مورد استفاده قرار می‌ گیرند. قطعات یدکی برای داشتن دستگاهی سالم ضروری هستند. 

قطعات یدکی برآیند توسعه صنعتی قطعات قابل تعویض و تولید انبوه می باشند. اگرچه عمر قطعات ماشین یا به طور کلی ماشین آلات بسیار زیاد است اما آن ها نیز ممکن است دچار خرابی یا خاموشی شوند. به همین دلیل قطعات یدکی آن ها می توانند جایگزین خوبی برایشان باشند.

 اگر شما به دنبال خرید لوازم یدکی هستید، پیشنهاد ما چین است. خرید لوازم یدکی از چین در ارزان ترین قیمت ممکن انجام می پذیرد

 شما نیز به دنبال کاهش هزینه ها می توانید، اقدام به وارد کردن این لوازم از چین کنید. این کار در بیشتر مواقع با کمک شرکت بازرگانی علی والا صورت می ‌گیرد.

 این شرکت انجام تمامی کارها را بر عهده می‌ گیرد. به این صورت لازم نیست شما کوچکترین کاری انجام دهید. برای اینکه با واردات لوازم یدکی از چین بیشتر آشنایی پیدا کنید، می توانید به مطالعه ادامه متن بپردازید.

خرید ارزان لوازم یدکی از چین 

قطعات یدکی برای نگهداری خودرو ها و ماشین آلات خریداری می شوند. اگر به دنبال پرداخت کمترین هزینه های ممکن هستید، چین می تواند به شما کمک کند.

 در این مسیر شرکت بازرگانی علی والا تمامی مراحل خرید کالا از چین بخصوص خرید لوازم یدکی از چین را برعهده خواهد گرفت

 بنابراین خرید به شیوه شخصی هزینه های شما را افزایش می دهد، همچنین این ریسک را قبول می کنید که تمامی کارها را بر عهده بگیرید.

 کشور چین به تنهایی ۱۲ هزار قطعه یدکی مختلف را تولید و توزیع می ‌کند. قطعات یدکی را می ‌توان از طریق مرزهای زمینی، دریایی و هوایی دریافت کرد.

واردات لوازم یدکی از چین با بازرگانی علی والا

شرکت بازرگانی علی والا می ‌تواند خرید های عمده شما را در زمینه واردات لوازم یدکی از چین وارد کشور کند.

 به دلیل آشنایی کاملی که نمایندگان این شرکت با قوانین وارداتی دارند، بهتر از سایر شرکت ها می‌ توانند اقدام به واردات لوازم یدکی از چین کنند.

 هزینه های واردات از این کشور با شرکت بازرگانی علی والا بسیار کاهش پیدا خواهد کرد. با واردات این قطعات شما می توانید از تکنولوژی های به روز برخوردار شوید.

سرعت امور حمل و نقل و بسته‌ بندی با مراجعه به این شرکت افزایش خواهد یافت.  فقط کافی است با بستن قراردادی انجام تمامی مراحل را به این افراد بسپارید تا در سریعترین زمان ممکن پرسنل ماهر و با تجربه شرکت بازرگانی علی‌ والا تمامی کارها را انجام دهند.

 تماس با این افراد به صورت تلفنی انجام می‌ پذیرد. همچنین آدرس اینترنتی این شرکت بسیار آسان می تواند شما را به مقصود خود برساند.

  شما میتوانید سوال خود را از ایشان بپرسید. قطعا این افراد نیازهای شما را در سریعترین زمان ممکن برآورده خواهند کرد.

 بنابراین لوازم یدکی در چین از قیمت بسیار ارزان تری نسبت به کشورهای دیگر برخوردارند. شما می توانید برای بهرمند شدن از این قطعات به شرکت بازرگانی علی والا مراجعه کنید و خرید و واردات را به ایشان بسپارید. سرعت حمل بالا و کیفیت واردات از ویژگی های این شرکت می باشد گفتند.

 

خرید ضبط خودرو از چین چگونه انجام می شود؟


از جمله قطعات خودرو که تولید کننده های چینی بسیار به بازرگانان ایرانی میفروشند، ضبط خودرو می باشد. ضبط خودرو از لوازم صوتی خودرو ها محسوب می شود که در تمام انواع خودرو دیده می شود. واردات ضبط خودرو از چین به ایران توسط بازرگانان ایرانی سود زیادی برای آن ها در بر دارد. در خرید قطعات خودرو از چین به لوازم صوتی و تصویری توجه ویژه ای می شود. ضبط های خودرو در چین در انواع و طرح های مختلفی می باشند که مناسب خودرو های مختلف هستند

 علاوه بر ضبط خودرو قطعات صوتی و تصویری خودرو نیز از چین خریداری شده و وارد کشور می‌ شوند. با توجه به این که تولید این قطعات در چین با هزینه بسیار کمتری انجام می پذیرد و قیمت کارگران چینی بسیار کمتر است، خرید این قطعات از چین بسیار ارزان تر تمام می شود. از دیگر لوازم صوتی باندهای خودرو می باشند. همانطور که می دانید باندها در هر خودرو حداقل در دوطرفه خودرو نصب می شود. باند های معمولی اندازه کوچکتری دارند و میزان صدای پایین تری دارند به طور مجزا بر روی خودرو نصب می شوند. باند های بزرگ نیز برای رساتر شدن صدا مورد استفاده قرار می گیرند

تولید کننده های چینی هم باند های معمولی و هم باندهای مجزا بزرگ را تولید می کنند. تولید هر یک از این باند ها نیز در کیفیت های متفاوتی انجام می شود. به هر حال بیشترین میزان لوازم صوتی و تصویری از خودرو ها از چین وارد می شوند. از جمله قطعات خودرو که بیشترین واردات را دارند ضبط خودرو و باند های معمولی می باشد


خرید سپر خودرو از چین و واردات آن 


از دیگر قطعات خودرو سپر خودرو می باشد. واردات این قطعه از چین نیز بدون موانع گمرکی انجام می‌ شود. سپر خودرو در دو نوع سپر نمایان و سپره یکپارچه وجود دارد. سپر نمایان شکل ساده و جمع و جور تر از سفر یکپارچه دارد. این نوع قطعات در تمامی خودروها مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه تولید سپر خودرو نیز در چین با هزینه بسیار کمی انجام می شود، واردات آن از چین بسیار رایج است

بازرگانان ایرانی در خرید قطعات خودرو از چین به سپر ها توجه ویژه ای دارند. با توجه به اینکه سپر ها در جنس آهنی یا آلومینیومی تولید می ‌شوند، قیمت آن ها در ایران زیاد است. به طور کلی آهن یا آلومینیوم در فروش عمده به صورت کیلویی محاسبه می‌ شوند به همین دلیل قیمت سپر در ایران نیز بسیار بالاتر در می آید

بازرگانان ایرانی در خرید قطعات خودرو از چین به خرید سپر خودرو نیز می پردازند. سپر خودرو نقش بسیار زیادی در سلامت سرنشینان خودرو دارد و آن ها را از برخورد فیزیکی اشیا مختلف حفظ می کند، به همین دلیل هیچ کس نمیتواند بگوید که خودروی من نیاز به سپرده ندارد و مجبور به خرید آن است. لزوم وجود سپر در خودرو است که سوده این قطعه را به بالاترین حد خود می رساند

خرید ارزان قطعات خودرو از چین 

همانطور که گفتیم قیمت قطعات خودروی تولید شده در چین بسیار پایین است. اگر شما به دنبال ارزان ترین قطعات هستید که حمل آن ها نیز آسان تر باشد، پیشنهاد ما پیچ ها می باشند. پیچ های مختلف خودرو به دلیل سبک بودن حمله آسان تری دارند. همچنین تولید این نوع قطعات نیز در ارزان ترین قیمت ممکن انجام می شود. با مراجعه به بازرگانی ماندگار می توانید خرید این نوع قطعات خودرو را ثبت کرده و به اتمام برسانید.

 این بازرگانی تضمین می کند که پیچ های خریداری شما را با بسته بندی های مخصوص و بسیار منظم در بین منزل تحویل تان بدهد. مراجعه به این بازرگانی ارزان ترین خدمات را به دنبال دارد. با خرید این قطعات و فروش آن در ایران می توانید صاحب سود بسیار کلانی شوید. بازرگانی ماندگار تمامی مراحل خرید قطعات خودرو از چین را شخصاً انجام می دهد و اجازه نمیدهد شما در مراحل خرید هیچگونه آزاری ببینید. این بازرگانی که با تمامی قوانین گمرکی خرید قطعات خودرو از چین آشنایی کامل دارد به راحتی می تواند مشاوره های لازم را در جهت واردات کالاهای مناسب به شما بدهد


خرید اینترنتی قطعات خودرو از چین 

همگی می دانید که امروزه هزینه های سفر به کشور های خارجی بسیار سرسام آور است. اگر بخواهید به چین سفر کرده و قطعات خودرو را شخصاً از این کشور خریداری کنید، نیازمند صرف هزینه های بسیار هنگفت خواهید بود. با خرید قطعات خودرو از چین به صورت اینترنتی می توانید، در زمان خود صرفه جویی کنید. همچنین دیگر نیازی نیست با فروشندگان سر و پنجه نرم کنید

 به دلیل عدم آشنایی بسیاری از افراد با بازار های چینی بازرگانی های معتبر مانند بازرگانی ماندگار به وجود آمده است که تمامی مراحل خرید قطعات خودرو از چین را بر عهده می ‌گیرد. فقط کافی است خرید قطعات خودروی خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. سپس با مراجعه به بازرگانی ماندگار قراردادی بین شما و این بازرگانی بسته می ‌شود. در مرحله آخر بازرگانی ماندگار دریافت و بسته بندی قطعات شما را بر عهده می گیرد ترخیص کالا و انجام کارهای گمرکی نیز بر عهده این بازرگانی می باشد. در این نوع خرید شما فقط دریافت کننده قطعات خواهید بود

پر سود ترین قطعات خودرو در خرید از چین 

بسیاری از افراد در جهت خرید کالا از چین بخصوص خرید قطعات خودرو از چین به دنبال این هستند که بدانند پر سود ترین قطعات خودرو کدام ها می باشند. لازم به ذکر است که فنر ها علاوه بر اینکه حمل و نقل راحت ‌تری دارند. هزینه خرید کمتری نیز در چین دارند، اما سود آن ها بسیار بالاست. از دیگر قطعات که خود را که سود بسیار بالایی دارد، لوازم صوتی و تصویری خودرو می باشند. بسیاری از بازرگانان در خرید قطعات خودرو از چین به لوازم صوتی و تصویری توجه ویژه ای دارند

بسیاری از این لوازم قطعات پایه خودروها نیستند ولی برخی از افراد برای بالا بردن کیفیت صوتی و تصویری خودرو آن ها را بر روی خودرو نصب می کنند. این قطعات در کیفیت های متفاوتی وجود دارند، شما می توانید با خرید این قطعات و وارد کردن آن به ایران سود قابل توجهی کسب کنید. اگر قطعات خودرو مانند لوازم صوتی و تصویری را خریداری کنید، می توانید آن را به نمایندگی های خودرو در ایران بفروشید. اگر پیچ ها و یا اتاق ها را خریداری کنید، می توانید آن ها را در بازار آزاد قطعات خودرو به فروش برسانید یا اینکه مکانیکی های معتبر و مجموعه ‌های تولید یا تعمیر خودرو از آن استفاده کنند

نقش بازرگانی علی والا در خرید قطعات خودرو از چین 

بازرگانی ماندگار اقدام به واردات کالاهای مختلف از چین می کند. این واسطه تمامی مراحل خرید و شخص انجام داده و اجازه نمیدهد شما زحمتی بکشید. در خرید قطعات خودرو از چین این بازرگانی قراردادی با شما می بندد که قطعات شما را کاملاً سالم به شما تحویل دهد.

 سپس بازرگانی ماندگار نمایندگان خود را در چین خبر می کند که خرید و بسته بندی قطعات مورد نیاز شما را تحت نظارت بگیرند و سپس این نمایندگان اقدام به ارسال قطعات شما می کنند. در مرحله بعد نوبت به عوارض گمرکی می رسد، این بازرگانی با آشنایی کاملی که با عوارض گمرکی کالاهای مختلف دارد، می تواند قطعات شما را در اسرع وقت از گمرک تحویل گرفته و به شما ارسال کند. همانطور که دیدید تمامی مراحل خرید و ارسال را بازرگانی ماندگار به صورت شخصی انجام می دهد

 با توجه به اینکه شما و بسیاری از افراد آشنایی کاملی با قطعات چینی و چگونگی خرید و ارسال آن ندارید، این بازرگانی می تواند بهترین تجربه را در خرید قطعات خودرو از چین نصیب شما کند. بنابراین هر گاه به فکر خرید قطعات خودرو از چین افتادید این بازرگانی می تواند، بهترین نوع خرید را پیش روی شما گذاشته و بیشترین میزان سود را حاصل شما کند


واردات لوازم یدکی از چین
واردات لوازم یدکی از چین

واردات منبع اگزوز از چین

هر وارداتی که با قطعات و لوازم جانبی خودرو مرتبط باشد، سود فراوان برای واردکننده خواهد داشت. واردات منبع اگزوز از چین نیز از این قاعده مستثنی نیست و سود زیادی دارد. با این حال لازم است که بدانید مراحل آن چگونه انجام می‌شود و چطور می‌توان از این واردات بیشترین سود را برد.

واردات منبع اگزوز از چین به ایران 3 مرحله اساسی دارد. این مراحل عبارتنداز خرید سر منبع اگزوز از چین، ترخیص منبع اگزوزها از گمرک چین و درنهایت ارسال آنها به ایران. با اینکه انجام این مراحل دشوار نیست اما نیازمند آشنایی با قوانین و مقررات هرمرحله است که در ادامه آنها را توضیح خواهیم داد. 

فهرست مطالب

خرید منبع اگزوز و نکات آن

خرید منبع اگزوز از چین

خرید عمده منبع اگزوز از چین

ترخیص منبع اگزوز از گمرک چین

وارد کننده منبع اگزوز از چین

حمل و نقل منبع اگزوز از چین

چرا باید منبع اگزور را از چین وارد کنیم؟

سود واردات منبع اگزوز چقدر است

واردات منبع اگزوز از چین با شرکت بازرگانی علی والا

حرف آخر

سوالات متداول

خرید منبع اگزوز و نکات آن

واردات منبع اگزوز از چین پیش از هرچیز نیازمند تحقیق درباره بازار داخلی و شرکت‌های فروشنده چینی است. با تحقیق در بازار داخلی متوجه خواهید شد که چه مقدار تقاضا برای واردات این قطعات وجود دارد و با تحقیق روی شرکت‌های چینی، می‌توانید بهترین نوع منبع اگزوز برای واردات را پیدا کنید. 

خرید منبع اگزوز از چین

با دانستن مقدار نیاز بازار به واردات منبع اگزوز از چین و مشخص شدن شرکت فروشنده، نوبت به ارسال درخواست خرید رسمی برای شرکت فروشنده می‌رسد. این درخواست خرید رسمی پروفرما نام دارد و درآن اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد منبع اگزوز درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید آنها تعیین می‌شود. 

خرید عمده منبع اگزوز از چین

تعیین نیاز بازار داخلی برای واردات به شما کمک خواهد کرد که روش خرید منبع اگزوز را هم مشخص کنید. هرچه نیاز بیشتر باشد، لازم است که تعداد بیشتری منبع اگزوز وارد شود.

روش خرید تعداد زیادی منبع اگزوز نیز همان خرید عمده است که بهترین راه برای کسب بیشترین سود در واردات محسوب می‌شود. با خرید عمده می‌توان تعداد زیادی منبع اگزوز با قیمت اندک  خریداری کرد. 

ترخیص منبع اگزوز از گمرک چین

ارسال پروفرما به‌معنای ثبت رسمی درخواست خرید منبع اگزوز از شرکت فروشنده است و تایید آن باعث می‌شود که شرکت موردنظر، اقدام به تهیه منابع اگزوز کرده و بعداز تهیه، آنها را به گمرک چین تحویل دهد. تحویل به گمرک برای اخذ برگه ترخیص انجام می‌شود که کاری است کاملا تخصصی و نیازمند اقدامات قانونی و اداری. 

وارد کننده منبع اگزوز از چین

لازم است بدانید که شما زمانی می‌توانید برای واردات منبع اگزوز یا هر محصول دیگر به ایران اقدام کنید که اول از همه کارت بازرگانی داشته باشید. همچنین واردات این محصول نیازمند داشتن مجوز از گمرک ایران و اتحادیه خودروسازان است. 

حمل و نقل منبع اگزوز از چین

بعداز اخذ برگه ترخیص منابع اگزوز خریداری شده از گمرک چین، نوبت به ارسال آنها از چین به ایران می‌رسد. برای حمل منابع اگزوز از چین به ایران 3 راه پیشِ روی شما قرار دارد. راه اول استفاده از کشتی باری، راه دوم بوسیله هواپیمای باری و راه سوم بکارگیری قطار باری است. 

چرا باید منبع اگزور را از چین وارد کنیم؟

واردات منابعی مانند اگزوز از چین می‌تواند بسیاری از مزایایی را برای کسب و کار شما به ارمغان بیاورد. در زیر به برخی از این مزایا اشاره می‌شود:

هزینه کمتر: یکی از مهمترین مزایای واردات منبع اگزوز از چین، هزینه کمتر است. چین به دلیل داشتن تولید کنندگان بسیاری و همچنین کاهش هزینه‌های تولید، به‌عنوان یکی از کشورهای با هزینه مناسب برای تولید مشهور است.

کیفیت بالا: تولیدکنندگان اگزوز چینی برای رقابت با سایر کشورها نسبت به کیفیت تولید خود بسیار حساس هستند. این امر باعث شده که اگزوزهای چینی بسیار برتر از سایر کشورها در کیفیت و مقاومت باشند.

تنوع: با بازار بسیار بزرگ چین، صنعت اگزوز به دلیل رقابت بسیار شدید به پیشرفت‌های زیادی دست یافته است. این باعث شده که محصولات چندان متفاوتی با کیفیت بالا و گزینه های متنوع در دسترس باشد.

فرصت‌ها برای تنوع در خطوط تولید: واردات اگزوز از چین می‌تواند فرصتی برای تعدیل نهاده‌های خط تولید باشد، و خط تولید را به سمت جلو پیش ببرد.

 رعایت کیفیت و خدمات پس از فروش: تولیدکنندگان چینی اغلب با توجه به اهمیت بازارهای خارجی، تمرکز شدیدی بر روی رعایت کیفیت و بهبود خدمات پس از فروش دارند.

سود واردات منبع اگزوز چقدر است

واردات منبع اگزوز از چین به ایران جزو پرسودترین انواع واردات لوازم جانبی خودرو محسوب می‌شود. این واردات به‌خاطر تقاضای بالا و البته قیمت خرید پایین منبع اگزوز در چین، با اختلاف قیمت بسیار زیادی همراه بوده و در نتیجه سودی زیاد برای واردکننده خواهد داشت. تنها کافی است آنها را بصورت عمده خریداری کنید تا این اختلاف قیمت بیشتر هم شود.

واردات منبع اگزوز از چین با شرکت بازرگانی علی والا

شرکت بازرگانی علی والا، به‌خاطر تجربه زیادی که در امر واردات انواع منبع اگزوز از چین به ایران دارد می‌تواند به بهترین روش کارهای واردات این قطعات را برای شما انجام دهد. تنها کافی است که کارهای خود را به متخصصان این بازرگانی بسپارید و باخیالی راحت منابع اگزوز درخواستی خود را درایران تحویل بگیرید. 

حرف آخر

هر وارداتی نکاتی دارد که اگر رعایت شوند منجربه کسب بیشترین سود می‌شوند. واردات منبع اگزوز از چین به ایران نیز چنین نکاتی را دارد و ما نیز در این مقاله سعی کردیم این نکات را به طور کامل توضیح دهیم. امیدواریم مطالب گفته شده به شنا کمک کند که وارداتی پرسود داشته باشید. 

واردات منبع اگزوز از چین
واردات منبع اگزوز از چین

واردات کمک فنر از چین

 

واردات قطعات خودرو هرکدام به‌خاطر کاربردهای ویژه‌ای که دارند، سود فراوانی برای واردکننده به‌همراه دارند. یکی از انواع قطعات خودرو که جزو پرسودترین قطعات وارداتی محسوب می‌شود، واردات کمک فنر از چین است. دراین مقاله قصد داریم نکات مربوط به واردات این محصول را توضیح دهیم.

واردات کمک فنر از چین در ابتدا با خرید این محصول از چین آغاز می‌شود. سپس باید کمک فنرهای خریداری شده از گمرک چین ترخیص شوند و در نهایت به ایران ارسال شوند. هرکدام از این مراحل نکاتی دارند که لازم است پیش از اقدام برای واردات آنها را بدانید؛ به ویژه افرادی که برای اولین بار است می‌خواهند قدم در راه تجارت فرامرزی بگذارند.

فهرست مطالب

· دلایل واردات کمک فنر از چین

· قوانین و مقررات واردات کمک فنر 

· خرید کمک فنر و نکات آن

· خرید عمده کمک فنر از چین

· خرید کمک فنر از چین

· ترخیص کمک فنر از گمرک

· وارد کننده کمک فنر از چین

· حمل و نقل کمک فنر از چین به ایران

· سود واردات کمک فنر چفدر است

· واردات کمک فنر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

· حرف آخر

· سوالات متداول

دلایل واردات کمک فنر از چین

اولین سوالی که احتمالا ذهن شما را درگیر خود کرده این است که از میان انواع واردات قطعات خودرو، چرا واردات کمک فنر از چین را انجام دهیم؟ کمک فنر یکی از مهم‌ترین قطعاتی است که در ساخت خودروها به کار می‌رود. اگر کمک فنر نباشد حرکت خودرو خشک بوده و دچار آسیب می‌شود و سرنشینان اذیت می‌شوند.

اما جدای از اهمیتی که خود کمک فنر دارد، به‌دلیل نبود تولیدی‌های بزرگ و شرکت‌های سازنده کمک فنر در ایران، و البته تقاضای بالا برای خرید این قطعات در بازار ایران، واردات بسیار پرسود بوده و کاربرد زیادی دارد. 

قوانین و مقررات واردات کمک فنر 

برای واردات کمک فنر از چین لازم است که قوانین و مقررات بین‌المللی و گمرکی دو کشور چین و ایران نیز رعایت و در نظر گرفته شود. برای مثال اگر کارت بازرگانی و مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت ندارید نمی‌توانید این واردات را به صورت قانونی انجام دهید. همچنین شناخت قوانین گمرک چین برای اینکه بتوانید واردات درستی داشته باشید از اهمیت بالایی برخوردار است. 

خرید کمک فنر و نکات آن

حال که به سوال چرا واردات کمک فنر از چین و قوانین مرتبط با آن پاسخ دادیم، نوبت آن رسیده که توضیح دهیم چگونه می‌توان مراحل این واردات که با خرید شروع می‌شود را به‌سادگی و با کمترین هزینه پشت‌سر گذاشت. 

پیش از هر اقدامی برای خرید کمک فنر از چین، لازم است که تحقیقات گسترده‌ای پیرامون نیاز بازار داخلی برای خرید این محصول و البته شرکت‌های فروشنده کمک فنر در چین انجام شود و سپس براساس نیاز بازار، کیفیت و تعداد کمک فنر تعیین شده و براساس این پارامترها بودجه لازم برای واردات کمک فنر تخمین زده شود. 

خرید عمده کمک فنر از چین

همینکه تعداد و کیفیت کمک فنرهای درخواستی مشخص شد، نوبت به ارتباط‌گیری با شرکت فروشنده و مشخص کردن قیمت خرید هر کمک فنر و تعداد درخواستی آنها می‌رسد. عموما برای خرید تعداد زیادی کمک فنر از روش خرید عمده استفاده می‌شود که از قضا دلیل اصلی سودآور بودن واردات کمک فنرها هم همین خرید عمده است. 

خرید کمک فنر از چین

ارتباط و مشورت با شرکت فروشنده کمک فنرها، قیمت خرید این قطعات را مشخص می‌کند. مشخص بودن قیمت در نهایت به شما اجازه ارسال درخواست رسمی خرید که پروفرما نام دارد را برای شرکت فروشنده می‌دهد. ارسال پروفرما به‌معنای ثبت درخواست خرید بوده و تایید آن شما را به مرحله بعدی واردات هدایت می‌کند.

ترخیص کمک فنر از گمرک

مرحله بعدی واردات کمک فنر از چین عبارت است از ترخیص این محصولات از گمرک کشور چین. برای ترخیص کمک فنرها از گمرک چین لازم است که مدارکی مثل پروفرما، بارنامه و کارت بازرگانی خود را به اداره گمرک چین تحویل دهید و با پرداخت حق گمرکی، برگه ترخیص آنها را دریافت کنید. 

وارد کننده کمک فنر از چین

پشت سر گذاشتن مراحل واردات مطابق نکاتی که توضیح دادیم به هیچ وجه کاری انفرادی نیست. شما برای درست انجام دادن این مراحل نیازمند یک تیم از متخصصان با تجربه مثل مشاور خرید، ترخیص‌کار و فورواردر هستید. 

حمل و نقل کمک فنر از چین به ایران

با اخذ برگه ترخیص کمک فنرها از گمرک چین، نوبت به اجرای آخرین مرحله این عملیات یعنی حمل‌ونقل کمک فنرها از چین به ایران می‌رسد. ارسال کمک فنرها از چین به ایران با کمک شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی قابل انجام است. این شرکت‌ها از روش کارگو برای ارسال کالا استفاده می‌کنند. 

سود واردات کمک فنر چقدر است

واردات کمک فنر از چین به ایران سودی فراوان برای واردکنندگان دارد. این قطعات را می‌توان در چین با قیمتی بسیار اندک خریداری کرد و به‌خاطر نبود تولیدی‌های عظیم و البته رقیب تجاری، در بازار ایران با قیمتی بالاتر فروخت. این اختلاف قیمت خرید و فروش کمک فنرها تعیین‌کننده سود واردات آنهاست. 

واردات کمک فنر از چین با شرکت بازرگانی علی والا

تیمی که برای درست انجام دادن واردات کمک فنر از چین به ایران نیاز دارید را شرکت بازرگانی علی والا در اختیار شما قرار می‌دهد. این شرکت بازرگانی تجربه بالایی در خرید و ارسال کالا از چین به ایران دارد و همین تجربه بالا می‌تواند به شما در ساده انجام دادن مراحل کمک فراوانی کند. 

حرف آخر

آنچه در مقوله واردات هر محصولی از جمله کمک‌فنر از چین به ایران اهمیت دارد، تعیین تقاضای بازار برای خرید این قطعات است. در ثانی شناخت قوانین و نکات واردات کمک فنر نیز اهمیت زیادی دارد که سعی کردیم در اینجا آن را کامل توضیح دهیم. در صورتی که هنوز سوالات زیادی ذهن شما را مشغول کرده و نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در بازرگانی علی والا تماس بگیرید.

واردات کمک فنر از چین
واردات کمک فنر از چین

واردات فیلتر روغن خودرو از چین

واردات فیلتر روغن خودرو از چین یکی از واردات محصولات صنعتی است که در آمار 14.8 میلیارد دلاری تجارت چین با ایران، جزو موارد پرسود بوده است. این واردات توسط بسیاری از بازرگانان خبره و باتجربه انتخاب می‌شود و توصیه وارداتی بسیاری از شرکت‌های بازرگانی نیز محسوب می‌شود.  

واردات فیلتر روغن خودرو از چین اما یک پروسه سه مرحله‌ای محسوب می‌شود که عبارت است از خرید، ترخیص و ارسال این محصولات از چین به ایران. این مراحل را می‌توان براساس تجربه و دانشی که در زمینه واردات از چین توسط بازرگانی علی والا کسب شده و درادامه آن را توضیح می‌دهیم به سادگی پشت سر گذاشت. 

فهرست مطالب

· فیلتر روغن خودرو و الزام واردات آن

· قوانین واردات فیلتر روغن خودرو از چین

· خرید فیلتر روغن خودرو و نکات آن

· خرید عمده فیلتر روغن خودرو از چین

· خرید فیلتر روغن خودرو از چین

· ترخیص فیلتر روغن خودرو از گمرک

· وارد کننده فیلتر روغن خودرو از چین

· حمل و نقل فیلتر روغن خودرو از چین به ایران

· سود واردات فیلتر روغن خودرو چقدر است

· واردات فیلتر روغن خودرو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

· حرف آخر

· سوالات متداول

فیلتر روغن خودرو و الزام واردات آن

شاید این سوال ذهن شما را مشغول کرده باشد که از میان انواع واردات محصولات صنعتی و قطعات خودرو، چرا واردات فیلتر روغن خودرو از چین را معرفی می‌کنیم؟ مگر نیاز به فیلتر روغن خودرو در بازار ایران چقدر بالاست که آن را به بازرگانان توصیه کنیم؟ حقیقت این است که به طورکلی نیاز به واردات قطعات خودرو، مثل فیلتر روغن خودرو در بازار ایران بسیار زیاد است.

علت آن هم اولا کاربردهای وسیع فیلتر روغن نه تنها در صنعت خودرو بلکه در صنایع دیگر نیز زیاد بوده و دوما نبود هیچ تولیدی وسیعی در این زمینه در کشور ایران است. به همین خاطر بازرگانان برای رفع این نیاز به میان آمده و با واردات فیلتر روغن خودرو از چین این نیاز اساسی را برطرف می‌کنند. وارداتی که البته سودی بسیار زیاد برای بازرگانان به‌همراه دارد و درادامه راجع به آن بیشتر توضیح خواهیم داد.

قوانین واردات فیلتر روغن خودرو از چین

برای واردات فیلتر روغن خودرو از چین لازم است که یک‌سری قوانین رعایت شود. این قوانین البته برای واردات هر کالا یا دستگاهی از چین به ایران عمومیت دارد. مهم‌ترین مدرک برای واردات فیلتر روغن خودرو داشتن کارت بازرگانی است. گرفتن این کارت نیز نیازمند فعالیت حداقل 3 ساله در زمینه قطعات خودرو است.

با داشتن کارت بازرگانی می‌توانید برای اخذ مجوزهای لازم واردات فیلتر روغن خودرو از چین اقدام کنید. این مجوزها عبارتند از مجوز واردات قطعات خودرو از وزارت صنعت، معدن و تجارت، مجوز از وزارت بهداشت جهت تایید سلامت فیلترهای روغن خودرو و مجوز واردات از گمرک ایران. اخذ این مجوزها البته چندان کار دوشواری نیست اما گرفتن آنها بسیار ضروری است.  

خرید فیلتر روغن خودرو و نکات آن

بعد از اینکه توانستید مجوزها و کارت بازرگانی را اخذ کنید، نوبت به تحقیقات لازم جهت تعیین مسیر واردات فیلتر روغن خودرو از چین می‌رسد. این تحقیقات برای تعیین اینکه اولا چه مدل فیلترهای روغنی از چین وارد شود و واردات چه تعداد فیلتر روغن خودرو جوابگوی نیاز بازار است انجام می‌شود. تحقیقاتی که می‌تواند بوسیله داده‌هایی که از بازار واردات وجود دارد، انجام شود. 

خرید عمده فیلتر روغن خودرو از چین

عموما واردات فیلتر روغن خودرو از چین با خرید تعداد کمی از این محصولات انجام نمی‌شود، بلکه تعداد موردنیاز برای اینکه بتوانید سودی مناسب کسب کنید زیاد است. به همین خاطر لازم است که برای کمتر هزینه کردن، تعداد روغن فیلتر مورد نیاز خود را به صورت عمده خریداری کنید. خرید عمده یعنی امکان تهیه تعداد زیادی کالا با هزینه بسیار کمتر. 

خرید فیلتر روغن خودرو از چین

با تعیین نوع فیلترهای روغن خودرو و مشخص شدن تعداد موردنیاز، نوبت به اقدامات لازم برای خرید این محصولات از چین می‌رسد. خرید روغن فیلتر از شرکت‌های چینی اینگونه انجام می‌شود که شما یک درخواست خرید رسمی تهیه می‌کنید و درآن مشخص خواهید کرد چه تعداد فیلتر روغن خودرو با چه قیمتی نیاز دارید و آن را برای شرکت فروشنده ارسال می‌کنید. این درخواست خرید را پروفرما می‌نامند. 

ترخیص فیلتر روغن خودرو از گمرک

دریافت پروفرما توسط شرکت فروشنده و تایید آن، مجوز لازم برای ترخیص این محصولات از گمرک چین و ارسال آن برای ایران به شما می‌دهد. فرآیند ترخیص اما یک کار کاملا اداری و نیازمند آشنایی با قوانین گمرکی چین است. این تخصص در اختیار ترخیص‌کاران قرار دارد و شما برای درست طی کردن این مرحله نیاز دارید از این متخصصان کمک بگیرید. 

وارد کننده فیلتر روغن خودرو از چین

واردات فیلتر روغن خودرو از چین به هیچ‌وجه تنهایی و توسط یک بازرگان تازه‌کار قابل انجام نیست. به همین خاطر برای این کار لازم است حتما یک تیم متخصص همراه شما باشد. لازم است این تیم متخصص شامل مشاوران مالی، متخصصان بازار، ترخیص‌کاران و فورواردرهای با تجربه باشد. هرچه تیم شما باتجربه‌تر باشد، مراحل ساده‌تر و با هزینه کمتری انجام می‌شود.

حمل و نقل فیلتر روغن خودرو از چین به ایران

با دردست داشتن برگه ترخیص فیلترهای روغن خودرو می‌توانید برای ارسال این محصولات از چین به ایران اقدام کنید. ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با روشی به نام کارگو انجام می‌شود. در روش کارگو مقدار زیادی کالا توسط حمل هوایی، حمل زمینی یا حمل هوایی از کشوری مثل چین به کشور دیگر مثل ایران منتقل می‌شود.

انتخاب نوع کارگو برای منتقل کردن فیلترهای روغن خودرو از چین به ایران کاملا بستگی دارد به اینکه شرایط واردات شما چیست. برای مثال اگر قصد دارید در کمترین زمان ممکن فیلترهای روغن خودور را از چین به ایران انتقال دهید، بهترین روش استفاده از حمل هوایی است. این روش توسط هواپیماهای باری انجام می‌شود. 

سود واردات فیلتر روغن خودرو چقدر است

بدون شک سوال اصلی که ذهن هر بازرگانی را که قصد واردات فیلتر روغن خودرو از چین دارد مشغول کرده این است که سود این واردات چقدر است؟ سود واردات فیلتر روغن خودرو اولا به خاطر ارزان بودن قیمت خرید این محصول از شرکت‌های چینی، دوما به‌خاطر امکان خرید عمده و سوما تقاضای زیاد برای خرید این محصول بسیار زیاد است. 

بازرگانان خبره برای اینکه این سود را بیشتر کنند، اولا جنس با کیفیت فیلترهای روغن خودرو از معتبرترین شرکت‌های چینی خریداری می‌کنند. دوما برای کاهش قیمت آنها را به صورت عمده خریداری می‌کنند و سوما برای اینکه در بازار ایران با قیمت بالایی به فروش برسد آنها را با بهترین کیفیت بسته‌بندی و تبلیغات زیاد وارد بازار می‌کنند. 

واردات فیلتر روغن خودرو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

واردات فیلتر روغن خودرو از چین فرآیندی است که نمی‌توان به تنهایی آن را انجام داد. همچنین برای این کار به تیم متخصص نیاز است، لازم است یک سری اطلاعات از اوضاع بازار ایران، قیمت‌های فروش فیلتر روغن خودرو شرکت‌های چینی و البته روش‌های پرداخت هزینه خرید این محصولات هم داشته باشید. به همین خاطر وجود یک شرکت بازرگانی پشتیبان که کارهای واردات را برعهده گیرد ضروری است.

شرکت بازرگانی علی والا همان شرکتی است که وجودش برای درست انجام دادن مراحل واردات فیلتر روغن خودرو از چین ضروری است. این شرکت بازرگانی دارای متخصصانی بسیار با تجربه و متخصص است که می‌تواند کارهای واردات شما را به‌سادگی و با کمترین هزینه ممکن انجام دهد. تنها کافی است کارهای خود را به علی والا بسپارید. 

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم واردات فیلتر روغن خودرو از چین به ایران را به طورکامل توضیح دهیم. وارداتی که از سه مرحله خرید، ترخیص و ارسال از چین به ایران تشکیل شده است. این مراحل چنانچه درطول مقاله خواندیم هرکدام نکاتی دارند که لازم است پیش از هر اقدامی آنها را به خوبی بشناسید. امیدواریم توضیحات این مقاله به اندازه کافی مناسب باشد و بتوانید وارداتی پرسود داشته باشید. 

واردات فیلتر روغن خودرو از چین
واردات فیلتر روغن خودرو از چین

واردات سرسیلندر خودرو از چین

واردات سرسیلندر خودرو از چین یکی از هزاران انواع وارداتی است که هرساله از چین به ایران انجام می‌شود. مطابق آمار گمرک ایران، چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا و دستگاه در سال 2022 از چین به ایران وارد شده است که البته سرسیلندر خودرو یکی از پرسودترین آنها بوده است. این قطعه جزو یکی از ضروری‌ترین قطعات خودرو محسوب می‌شود و هر ماشین سواری با اهمیت آن آشنا است. 

واردات سرسیلندر خودرو از چین در سه مرحله انجام می‌شود. مرحله اول خرید این قطعه از شرکت‌های سازنده چینی است. مرحله دوم ترخیص سرسیلندرهای خریداری شده از گمرک چین بوده و مرحله آخر ارسال این قطعات از چین به ایران است. اما اینکه در هر مرحله چه نکاتی مهم است و باید رعایت شود، موضوع اصلی این مقاله بوده و در ادامه به آن خواهیم پرداخت. پس با ما باشید. 

فهرست مطالب

· چرا واردات سرسیلندر خودرو از چین

· قوانین واردات سرسیلندر خودرو از چین

· خرید سرسیلندر خودرو و قوانین آن

· خرید عمده سرسیلندر خودرو از چین

· خرید سرسیلندر خودرو از چین

· ترخیص سرسیلندر خودرو از گمرک چین

· وارد کننده سرسیلندر خودرو از چین

· حمل و نقل سر سیلندر خودرو از چین

· سود واردات سرسیلندر خودرو چقدر است

· واردات سرسیلندر خودرو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

· حرف آخر

· سوالات متداول

چرا واردات سرسیلندر خودرو از چین

اگر یکبار هم سرسیلندر خودروی شما سوخته باشد، اهمیت وجود این قطعه را کاملا متوجه خواهید شد. در ایران هیچ تولیدی سرسیلندری که بتواند نیاز خودروسازان و تعمیرکاران را پاسخ دهد وجود ندارد. به همین دلیل بازرگانان جهت پاسخ نیاز بازار برای خرید این قطعه دست به واردات سرسیلندر از چین می‌زنند و براساس تقاضایی که در بازار وجود دارد هرسال مقدار زیادی وارد می‌شود.

نکته دیگری که باعث شده واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران انجام شود، قیمت پایین این قطعه در چین است. شرکت‌های چینی توانسته‌اند قیمت تمام شده سرسیلندرهای تولیدی خود را بسیار پایین نگه دارند و همین باعث شده که بازرگانان از سراسر جهان و به خصوص ایران برای خرید این قطعات روانه کشور چین شوند و با هزینه‌ای اندک سرسیلندر وارد کنند.

قوانین واردات سرسیلندر خودرو از چین

واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران قوانینی دارد. وجود این قوانین به این خاطر است که کشورها براساس سیاست‌های خود قواعدی را برای واردات و صادرات وضع می‌کنند و البته بازرگانی که قصد دارد از چین سرسیلندر وارد ایران کند، لازم است که این قوانین را بداند. قوانینی که البته شرکت‌های بازرگانی مثل علی والا با آن آشنایی کامل دارند. 

به‌طور خلاصه قوانین مرتبط واردات و خرید سرسیلندر خودرو از چین شامل اخذ کارت بازرگانی، داشتن مدارک هویتی، ویزا و پاسپورت و اخذ مجوزهای واردات این وسایل از چین مثل مجوز از وزارت صنعت، معدن و تجارت و اداره گمرک ایران است. شما با داشتن این مدارک و مجوزها می‌توانید به‌سادگی و از نظر قانونی برای واردات سرسیلندر از کشور چین به ایران اقدام کنید. 

خرید سرسیلندر خودرو و قوانین آن

در اولین قدم برای واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران، لازم است با مسئله خرید این قطعات از شرکت‌های چینی دست و پنجه نرم کنید. پیش از هر اقدامی برای خرید سرسیلندر از شرکت‌های چینی لازم است که حتما مقدار تقاضای بازار و کیفیتی که موردنظر شرکت‌های سازنده خودرو است را بر اساس اطلاعات موجود در بازار تعیین کنید.  

این اطلاعات برای شما مشخص می‌کند که اولا چه نوع سرسیلندری از چین وارد کنید و ثانیا چه تعداد مورد نیاز بازار است. همین موضوع شما را به سمت شرکتی که بتوانید نیازتان را برآورده کند هدایت خواهد کرد و متوجه می‌شوید از کدام شرکت‌ها خرید خود را انجام دهید بهتر است. در کسب اطلاعات و انتخاب شرکت فروشنده بهترین کار مشورت گرفتن از مشاوران بازرگانی باتجربه است. 

خرید عمده سرسیلندر خودرو از چین

تعیین مقدار تقاضای بازار ایران برای واردات سرسیلندر از چین نوع خرید این قطعات را هم مشخص خواهد کرد. چونکه مقدار تقاضا برای خرید این محصولات خیلی زیاد است بازرگانان تعداد زیادی از آنها را خریداری کرده و به ایران وارد می‌کنند. به همین دلیل بهترین روش خرید سرسیلندرها روش خرید عمده خواهد بود که باعث می‌شود قیمت هر سرسیلندر کاهش یافته و البته تعداد زیادی از آنها خریداری شود. 

خرید سرسیلندر خودرو از چین

جمع‌آوری اطلاعات مرتبط با کیفیت سرسیلندرهای درخواستی، تعداد موردنیاز و البته شرکت فروشنده در نهایت تمام مواردی که لازم است در برگه تقاضای خرید سرسیلندر درج شود را معین خواهد کرد. در این برگه که پیش‌فاکتور یا پروفرما هم نامیده می‌شود اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد سرسیلندر درخواستی و البته روش پرداخت هزینه خرید آنها مشخص خواهد شد.

ارسال پروفرما برای شرکت فروشنده به‌معنای ثبت درخواست خرید است. شرکت فروشنده نیز بعداز دریافت پروفرما اقدام به تهیه سرسیلندرهای درخواستی شما کرده و بعداز تهیه آنها، سرسیلندرها را به گمرک چین تحویل می‌دهد تا بصورت قانونی از چین به ایران ارسال شود. دراین مرحله لازم است شما برای ترخیص سرسیلندرها اقدام کنید.

ترخیص سرسیلندر خودرو از گمرک چین

برای ترخیص سرسیلندرها از گمرک چین لازم است که حتما از متخصصانی که ترخیص‌کار نام دارند کمک بگیرید. ترخیص‌کاران با قوانین گمرکی چین آشنا هستند و می‌دانند که برای ترخیص هر کالایی چه مدارکی را تحویل داده و البته هزینه گمرکی هرکدام چه مقدار است. به‌همین‌دلیل اگر کارها را به ترخیص‌کاران بسپارید با هزینه کمتر و در زمان کوتاه‌تری برگه ترخیص را دریافت می‌کنید.

به صورت کلی برای ترخیص سرسیلندرها از گمرک چین لازم است که بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی خود را به این اداره تحویل دهید و سپس برگه درخواست ترخیص سرسیلندرها را تکمیل کنید. کارکنان اداره گمرک نیز با دریافت این مدارک و برگه درخواست ترخیص سرسیلندها، اقدام به بررسی آنها کرده و اگر مشکلی نباشد برگه ترخیص سرسیلندرها را برای شما صادر می‌کنند.

وارد کننده سرسیلندر خودرو از چین

سرسیلندر جزو یکی از ضروری‌ترین قطعات خودرو است که بازرگانان با واردات آن تقاضای بازار را برای خرید این قطعات پاسخ می‌دهند. هر بازرگانی نیز که به این تقاضا پاسخ دهد وارد کننده سرسیلندر خودرو از چین خواهد بود. اما هیچ بازرگانی نمی‌تواند به‌تنهایی تمام مراحل واردات سرسیلندر از چین را طی کند. به‌همین‌دلیل یک تیم واردات نیاز برای واردات این وسایل نیاز دارید. 

حمل و نقل سر سیلندر خودرو از چین

آخرین مرحله واردات سرسیلندر خودرو از چین ارسال این قطعات از کشور چین به ایران است. سه روش برای حمل‌ونقل سرسیلندر از چین به ایران وجود دارد: روش کارگو دریایی، روش کارگو هوایی و روش کارگو زمینی. کارگو نام ارسال کالا از کشوری به کشور دیگر با وسایل حمل‌ونقل باری است. عموم بازرگانان برای انتقال کالاهای بصورت عمده خریداری شده از روش کارگو دریایی استفاده می‌کنند. 

سود واردات سرسیلندر خودرو چقدر است

واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران سود فراوانی برای بازرگانان دارد. این سود در مرحله اول به‌خاطر تقاضای بالایی است که برای خرید این محصولات در بازار ایران وجود دارد. دلیل دیگری که باعث شده واردات این قطعات بسیار پرسود باشد عدم وجود تولیدی سرسیلندر در ایران است. دلیل نهایی و از همه مهم‌تر پایین بودن هزینه خرید سرسیلندر در چین است.

واردات سرسیلندر خودرو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

تیم واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران خود را جمع‌آوری کرده‌اید؟ اگر هنوز تصمیمی در این باره نگرفته‌اید لازم است که چند نکته را بدانید تا بتوانید بهترین تصمیم را برای اینکار بگیرید. اولا تیم شما باید حتما شامل متخصصان باتجربه‌ای باشد تا بتوانند از پس چالش‌هایی که ممکن است در طول مسیر واردات پیش آید برآیند. 

نکته دیگر اینکه اگر تیم خود را از یک شرکت بازرگانی معتبر بگیرید تصمیم بهتری است تا اینکه بصورت جدا متخصصان را پیدا کنید. پیشنهاد ما این است که برای واردات سرسیلندر خودرو از چین از خدمات و تیم شرکت بازرگانی علی والا که با تجربه‌ترین متخصصان را گردهم آورده استفاده کنید. این تیم شما را در تمام مراحل یاری می‌کنند و با کمک آنها وارداتی پرسود خواهید داشت. 

حرف آخر

در این مقاله سعی کردیم تمام نکات مربوط به واردات سرسیلندر خودرو از چین به ایران را توضیح دهیم. اینکه در هر مرحله چه نکاتی باید رعایت شود و چگونه می‌توان وارداتی با بیشترین سود داشت توضیح داده شد. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید بوده باشد و بتوانید تجارت سودمندی را تجربه کنید.

واردات سرسیلندر خودرو از چین
واردات سرسیلندر خودرو از چین

واردات سیلندر خودرو از چین

سیلندر خودرو جزو یکی قطعاتی است که واردات آن اهمیت زیادی دارد. به‌همین‌دلیل در سال 2022 که چیزی حدود 14.8 میلیارد دلار کالا وارد ایران شده، واردات سیلندر خودرو از چین و دیگر قطعات مشابه آن جزو مهم‌ترین و پرسودترین کالاهای وارداتی محسوب می‌‎شده است. در این مقاله قصد داریم بررسی کنیم که چرا واردات این قطعه سودآور است و چگونه می‌توان این واردات پرسود را انجام داد.

واردات سیلندر خودرو از چین با پشت‌سر گذاشتن 3 مرحله انجام می‌شود. مرحله اول شامل خرید سیلندر خودرو از شرکت‌های چینی، ترخیص سیلندرهای خریداری شده از گمرگ چین و در نهایت ارسال آنها به ایران. هر مرحله نکاتی دارد که لازم است قبل از هر اقدامی آنها را بدانید. تا پایان مقاله با ما همراه باشید تا این نکات را برای شما توضیح دهیم. 

فهرست مطالب

• اهمیت واردات سیلندر خودرو از چین• قوانین واردات سیلندر خودرو• خرید سیلندر خودرو و نکات آن• خرید عمده سیلندر خودرو از چین• خرید سیلندر خودرو از چین• ترخیص سیلندر خودرو از گمرک• وارد کننده سیلندر خودرو• حمل و نقل سیلندر خودرو از چین به ایران• سود واردات سیلندر خودرو چقدر است• واردات سیلندر خودرو از چین با شرکت بازرگانیعلی والا• حرف آخر• سوالات متداول

اهمیت واردات سیلندر خودرو از چین

اولین سوالی که احتمالا هر بازرگانی بعداز خواندن عنوان واردات سیلندر خودرو از چین برایش ایجاد می‌شود این است که از میان همه کالاهایی که می‌توان از چین وارد کرد، چرا واردات سیلندر خودرو را انتخاب کنیم؟ جواب بسیار ساده است: چون سود بسیار زیادی در این واردات وجود دارد. اما چه عواملی باعث شده که این واردات پرسود باشد؟

اول از همه مهم‌ترین دلیل برای اینکه بازرگانی به واردات سیلندر خودرو از چین روی آورد، نبود هیچ تولیدی سیلندر خودرویی در ایران است. ازطرفی بازار ایران بخصوص خودروسازی‌ها و لوازم یدکی‌ها نیازمند این قطعه هستند و چون تولیدی در ایران انجام نمی‌شود، وابسته به واردات هستند. نکته آخر هم که بازرگانان را ترغیب به وارات از چین می‌کند، ارزان بودن هزینه خرید سیلندر خودرو از شرکت‌های چینی است.

قوانین واردات سیلندر خودرو

واردات هر کالا یا دستگاهی از چین قوانین ویژه‌ای دارد که توسط گمرک ایران و چین وضع شده‌اند. قوانینی که برای واردات سیلندر خودرو از چین در ایران وضع شده مرتبط با داشتن یک‌سری مدارک و مجوزها است که مهم‌ترین آنها کارت بازرگانی، مجوز از سازمان صنعت، معدن و تجارت و البته مجوز از گمرک ایران است. این مجوزها و مدارک به شما اجازه می‌دهد که سیلندر خودرو از چین وارد کنید. 

خرید سیلندر خودرو و نکات آن

با داشتن مدارک و مجوزهایی که نام بردیم، اولین مرحله‌ای که برای واردات سیلندر خودرو از چین لازم است پشت‌سر بگذارید خرید این قطعه از شرکت‌های چینی است. برای خرید سیلندر خودرو از شرکت‌های چینی نیز لازم است که پیش از هر اقدامی تکلیف دو موضوع را روشن کنید. اول اینکه قصد دارید سیلندر خودرو با چه کیفیتی و چه تعداد از چین وارد کنید. تعیین این دو فاکتور به تقاضای بازار بستگی دارد.

موضوع دیگری که باید آن را هم پیش از هر اقدامی روشن کنید، این است که از چه شرکت‌های چینی سیلندر خودرو خریداری کنید. برای تعیین شرکت فروشنده می‌توانید به بررسی سوابق و تعداد فروش در سال هر شرکت پرداخته و براساس آن دریابید که کدام شرکت‌ها سیلندرهای با کیفیت‌تری تولید می‌کنند و براساس آن دست به انتخاب بزنید. 

خرید عمده سیلندر خودرو از چین

یکی از نکات مهم در خرید سیلندر خودرو از چین بالا بودن تعداد آنها است. هرچه تعداد بیشتری سیلندر خودرو خریداری کنید در ادامه سود بیشتری نصیبتان می‌شود. به‌همین‌دلیل بهترین روش برای خرید این قطعات این است که آنها را بصورت عمده تهیه کنید. در روش خرید عمده تعداد زیادی سیلندر را با قیمتی بسیار اندک می‌توانید خریداری کنید. 

خرید سیلندر خودرو از چین

با مشخص شدن قیمت خرید، تعداد درخواستی و کیفیت هر سیلندر خودرو، اکنون می‌توانید بصورت عملی برای خرید آنها اقدام کنید. برای اینکه به صورت قانونی خرید سیلندر خودرو از چین انجام شود لازم است تا چیزی به نام پیش‌فاکتور یا پروفرما تهیه کرده و برای شرکت فروشنده ارسال کنید. درون پروفرما لازم است که اطلاعاتی مثل قیمت خرید، تعداد سیلندر درخواستی و روش پرداخت هزینه خرید را درج کنید. 

بعداز اینکه این اطلاعات را درون پروفرما درج کردید، نوبت به ارسال آن برای شرکت فروشنده می‌رسد. ارسال پروفرما درواقع نوعی ثبت درخواست خرید بوده و اگر با آن موافقت شود، سیلندرهای درخواستی شما به گمرک چین تحویل داده می‌شود تا بتوانید آنها را بصورت قانونی به ایران وارد کنید. اجازه قانونی ارسال سیلندرهای خودروی خریداری شده از چین به ایران با صدور برگه ترخیص به شما داده می‌شود. 

ترخیص سیلندر خودرو از گمرک

برای اینکه بتوانید برگه ترخیص سیلندرهای خودرو را از گمرک چین بگیرید لازم است که مدارکی تهیه کرده و به این اداره تحویل دهید. این مدارک عبارتنداز کارت بازرگانی، پروفرما و بارنامه خرید سیلندرهای خودرو. بعد از تحویل این مدارک و تکمیل برگه درخواست ترخیص محصولات، بازرسان گمرک به بررسی قطعات خودرو پرداخته و اگر مشکلی وجود نداشته باشد برگه ترخیص آنها را برای شما صادر می‌کنند.

وارد کننده سیلندر خودرو 

زمانی تمام کارهای واردات سیلندر خودرو از چین برای شما به‌سادگی پیش خواهد رفت که برادری خود را به گمرک ایران ثابت کرده باشید. منظورمان این است که تا زمانی شما کارت بازرگانی معتبر نداشته باشید، مجوزهای لازم را اخذ نکرده باشید و تیم متخصصان خود را برای انجام کارهای واردات معرفی نکرده باشید امکان واردات بصورت قانونی نخواهید داشت. 

حمل و نقل سیلندر خودرو از چین به ایران

آخرین مرحله واردات سیلندر خودرو از چین عبارتست‌از حمل‌ونقل این قطعات از چین به ایران. برای حمل‌ونقل قطعات خودرو از چین به ایران روشی کلی به نام کارگو وجود دارد که به سه شکل کارگو دریایی، کارگو زمینی و کارگو هوایی انجام می‌شود. روش کارگو بسیار کم هزینه بوده و به‌سادگی توسط شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی قابل انجام است. تنها کافی است کارها را به یک شرکت معتبر بسپارید. 

سود واردات سیلندر خودرو چقدر است

دلایلی که برای واردات سیلندر خودرو از چین نام بردیم باعث شده‌اند که این واردات سود بسیار زیادی داشته باشید. اول از همه نبود هیچ تولیدی سیلندر خودرویی در ایران باعث شده که شرکت‌های خودروسازی و لوازم یدکی‌ها به واردات این قطعه وابسته باشند. درنتیجه اگر بازرگانی سیلندر خودرو وارد کند سود زیادی کسب می‌کند.

از سویی تقاضا برای سیلندر خودرو در بازار ایران بسیار زیاد است. پس هرچه تعداد بیشتری سیلندر خودرو وارد شود بازهم سود عایدی شما بیشتر خواهد شد. درنهایت ارزان بودن قیمت خرید سیلندر خودرو از شرکت‌های چینی باعث می‌شود که این قطعات با قیمتی بسیار پایین از چین وارد شده و با قیمتی بالا در بازار ایران فروخته شود. 

واردات سیلندر خودرو از چین با شرکت بازرگانی علی والا

اخذ کارت بازرگانی و مجوزهای لازم برای واردات سیلندر خودرو از چین حتی بصورت تک نفره هم ممکن است اما برای انجام مراحل واردات این محصول یعنی خرید، ترخیص و ارسال آنها به ایران به وجود یک تیم از متخصصان نیاز است. تیمی شامل مشاور خرید، ترخیص‌کار و فورواردر که بتوانند به جای شما کارهای خرید، ترخیص و ارسال به ایران را انجام دهند. 

پیشنهاد ما برای دسترسی به خبره‌ترین و آگاه‌ترین تیم واردات سیلندر خودرو از چین این است که با مشاوران و متخصصان شرکت بازرگانی علی والا تماس بگیرید. این شرکت توانایی انجام کارهای واردات را با کمترین هزینه و در کمترین زمان ممکن داشته و از این بابت خیال شما آسوده خواهد بود که وارداتی پرسود خواهید داشت. 

حرف آخر

واردات سیلندر خودرو از چین را در این مقاله به طور کامل توضیح دادیم. در ابتدا با نکات مرحله خرید کار خود را آغاز کردیم و سپس به ترخیص و ارسال سیلندرهای خودرو از چین به ایران پرداختیم. سپس این نکات و چگونگی انجام مراحل واردات را با توضیح اینکه بهترین کار به صورت عملی سپردن انجام آنها به بازرگانی علی والا است به انتها رساندیم.

واردات سیلندر خودرو از چین
واردات سیلندر خودرو از چین

واردات صفحه کلاچ از چین 

واردات صفحه کلاچ از چین به‌عنوان یک راهکار موثر به‌منظور تأمین اینمحصولات با کیفیت بالا و همینطور قیمت مناسب در نظر گرفته شود.درواقع با توجه داشتن به اهمیت بالای این وسیله، انتخاب مناسب و درست تأمین‌کننده صفحه کلاچ و همینطور بهره‌برداری از سایر راهکارهایاقتصادی جهت تامین آن از اهمیت فوق‌العاده بالایی برخوردار است. 

قصد داریم در ادامه این مطلب به ارزیابی مراحل و همینطور چالش‌هاییکه واردات صفحه کلاچ از چین برای واردکنندگان به‌همراه دارد بپردازیم. از این رو، موضوعاتی همچون مراحل واردات، هزینه‌های موجود، میزان سود و همینطور نقش مجموعه‌های واردکننده در این فعالیت تجاری، به‌صورتدقیق مورد بررسی قرار می‌گیرند. همراهی شما واردکنندگان عزیز کمکمی‌کند تا جواب سوال‌های حائز اهمیت خود را در این حوزه دریافت کنید.

فهرست مطالب:

• چرا واردات صفحه کلاچ از چین اهیمت زیادی دارد؟  • خرید صفحه کلاچ از چین• خرید عمده صفحه کلاچ از چین• حمل و نقل صفحه کلاچ از چین• ترخیص صفحه کلاچ از گمرک چین• سود واردات صفحه کلاچ از چین• واردکننده صفحه کلاچ از چین• واردات صفحه کلاچ از چین با شرکت علی والا

چرا واردات صفحه کلاچ از چین اهیمت زیادی دارد؟ 

صفحه کلاچ از جمله قطعات مکانیکی بوده که به‌منظور انتقال نیرو و هیمنطور گشتاور در سیستم‌های گوناگون مورد استفاده قرار می‌گیرد. اینقطعه اغلب شامل یک دیسک تخت و کاملا صاف بوده که با بکارگیری یکضربه‌دهنده (معمولاً کام) آن را فشرده می‌کنند.

با تأثیر این ضربه، درواقع نیرو و گشتاور به دستگاه مورد نظر انتقال داده شده و کاری که در نظر دارید را انجام می‌دهد. در حقیقت صفحه کلاچدر تعداد زیادی از دستگاه‌های مکانیکی مورد استفاده قرار می‌گیرد، از جمله أنواع خودروها، ماشین‌آلات صنعتی و همینطور دستگاه‌های پرس و قطعه‌سازی. 

لازم به ذکر است که با توجه داشتن به نیازهای متعدد، صفحه کلاچ در اندازه‌های گوناگون و با استفاده از مواد متعددی تولید می‌شود. با توجه به این امر که کشورمان ایران تحریم است، توانایی تولید گسترده صفحه کلاچ متاسفانه وجود نداشته و این نیاز با واردات از کشور بزرگ چینتامین می‌شود.

خرید صفحه کلاچ از چین

اولین مرحله‌ای که در پروسه واردات صفحه کلاچ با آن مواجه می‌شویدعبارت است از خریداری این ابزار از کشور بزرگ چین. به‌منظور اینکهبتوانید سودی قابل توجه از واردات صفحه کلاچ از چین داشته باشیدنیاز است که حتما این ابزارها را از بهترین مجموعه‌های سازنده چینیتهیه و خریداری کنید. این مسئله کیفیت صفحه کلاچ را برای شما تضمین خواهد کرد.

خرید عمده صفحه کلاچ از چین

از جمله مزایای اصلی خرید عمده صفحه کلاچ از چین، تأمین حجمبسیار بالایی از صفحه کلاچ‌های با کیفیت با قیمتی مقرون به‌صرفه است. با خرید عمده، سایر واردکنندگان قادر خواهند بود تعداد فوق‌العاده زیادی از قطعات مورد نیاز را به‌صورت همزمان خریداری کنند، که این موضوع ممکناست بهبود چشمگیر و مطلوبی در قابلیت رقابتی و همچنین کاهشهزینه‌های کلی به‌دنبال داشته باشد.

حمل و نقل صفحه کلاچ از چین

به‌منظور ارسال صفحه کلاچ از چین به کشورمان ایران نیاز است که شما به مجموعه‌های حمل‌ونقل بین‌المللی که به اسم کارگو شناخته می‌شوندمراجعه کنید و جهت انجام این مرحله حساس از آنها کمک بگیرید. قابل توجه بوده که مناسب‌ترین کارگو درمیان انواع مختلف کارگو، کارگو دریاییاست.

ترخیص صفحه کلاچ از گمرک چین

ترخیص صفحه کلاچ از چین از جمله مراحل حیاتی و حائز اهمیت واردات این ابزارها از کشور بزرگ چین بوده که با تحویل دادن مستنداتی همچونبارنامه، پروفرما و همینطور کارت بازرگانی به مجموعه گمرک چین انجام می‌شود. پس از اینکه سایر مستندات را تحویل دادید نیاز است مدتی صبر کنید تا ابزارها بررسی شوند. در نهایت درصورت نبود هیچ‌گونه مشکلیبرگه ترخیص ابزارها صادر خواهد شد.

سود واردات صفحه کلاچ از چین

سود واردات صفحه کلاچ از چین درواقع بستگی به عواملی همچون قیمتخرید، تمام هزینه‌های نقل و انتقال، هزینه‌های مربوط به مالیات‌ و همینطور عوارض گمرکی، هزینه‌های بیمه و دیگر هزینه‌های مرتبط است. درواقع واردات صفحه کلاچ از چین ممکن است منجر به‌صرفه‌جویی مناسب در هزینه‌های تولید شود؛ چرا که چین از جمله بزرگ‌ترین و موفق‌ترینتولیدکنندگان صفحه کلاچ با کیفیت بالا و قیمت‌های رقابتی است.

با این وجود، هزینه‌های مربوط به نقل و انتقال بین‌المللی، مالیات و همینطور عوارض گمرکی در کنار هزینه‌های بیمه امکان دارد بر میزانسود واردات تأثیر بگذارند. جهت مشخص کردن سود واردات به صورت درست، باید به بررسی دقیق‌تر و همینطور تحلیل هزینه‌ها و قیمت‌هابپردازید.

واردکننده صفحه کلاچ از چین

چه شخصی باید مراحل واردات صفحه کلاچ از چین را به انجام برساند؟ مطمئنا شخصی که دراین حوزه تجربه و دانش کافی را داشته باشد. اینشخص را فورواردر می‌نامند. فورواردرها از طریق مجموعه‌های بازرگانیواسطه به شما تجار گرامی معرفی می‌شوند و درواقع وظیفه آنها این بودهکه سایر کارهای واردات شما را به‌صورت کاملا قانونی به انجام برسانند.

واردات صفحه کلاچ از چین با شرکت علی والا

مجموعه علی والا به شما واردکنندگان گرامی کمک می‌کند تا در فعالیتتجاری واردات صفحه کلاچ از چین، پروسه خرید را به مراتب ساده‌تر و البته موثرتر انجام دهید. کارشناسان این مجموعه، مسئولیت بررسی دقیقبازار، ارزیابی سایر تأمین‌کنندگان، مذاکره در رابطه با قیمت و همینطورشرایط تجاری، رعایت کردن تمام مقررات گمرکی و منتقل کردن محصولات به مقصد نهایی را بر عهده می‌گیرند.

سخن نهایی

واردات صفحه کلاچ از چین، به سایر اشخاص امکان دسترسی به کالاهاییبا قیمت مقرون به صرفه و با کیفیت را ارائه می‌دهد و ممکن است به بهبودقدرت رقابتی و همینطور رشد کسب و کار و تجارت شما نیز کمک کند. علاوهبر این، با انتخاب تأمین کننده قابل اعتماد و بهره‌برداری کردن از سایرخدمات مجموعه‌های حمل و نقل بین‌المللی، قادر خواهید بود پروسه واردات محصول را تسهیل ببخشید و پس از تحویل کالاها به عرضه آنها بپردازید.

واردات صفحه کلاچ از چین
واردات صفحه کلاچ از چین

سوالات متداول

واردات منبع اگزوز از چین چه مراحلی دارد؟

برای واردکردن منبع اگزوز از چین به ایران لازم است که سه مرحله خرید، ترخیص و انتقال به ایران پشت‌سر گذاشته شود. 

روش انتقال تعداد زیادی منبع اگزوز از چین به ایران چه نام دارد؟

روشی که درآن تعداد زیادی منبع اگزوز از چین به ایران انتقال داده می‌شود را کارگو می‌نامند. این روش توسط شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی انجام می‌شود.

ترخیص منابع اگزوز از گمرک چین را به چه کسانی بسپاریم؟

برای اینکه بتوانید به‌سادگی و با کمترین هزینه منابع اگزوز خریداری شده از چین را از گمرک این کشور ترخیص کنید، بهترین راه کمک گرفتن از متخصصانی است که ترخیص‌کار نام دارند و برای اینکار آموزش دیده‌اند. 

واردات کمک فنر از چین به ایران چند مرحله دارد؟

برای واردکردن کمک فنر از چین به ایران لازم است که 3 مرحله خرید این قطعات از شرکت‌های چینی، ترخیص آنها از گمرک و در نهایت ارسال به ایران پشت‌سر گذاشته شود. 

چرا واردات کمک فنر سودآور است؟

علت اصلی آن نبود تولیدی‌های کمک فنر در ایران است. همچنین قیمت خرید پایین این قطعات در چین دلیل دیگری است که به سودآوری واردات کمک می‌کند. 

برای ترخیص کمک فنرهای خریداری شده از گمرک چین چه مدارکی باید تحویل گمرک داده شود؟

مدارکی که برای ترخیص کمک فنرها لازم است عبارتند از کارت بازرگانی، پروفرمای خرید و البته بارنامه این قطعات. 

سود واردات قطعات خودرو چقدر است؟

واردات قطعات خودرو از چین، به خصوص فیلتر روغن خودرو به‌خاطر تقاضای بالایی که در بازار ایران برای انجام آنها وجود دارد و البته نبود تولیدی داخلی، بسیار زیاد است.

واردات قطعات خودرو از چین چگونه انجام می‌شود؟

برای اینکه بتوانید از چین قطعات خودرو مثل فیلتر روغن خودرو وارد کنید، لازم است که سه مرحله خرید این قطعات از شرکت‌های چینی، ترخیص آنها از گمرک و ارسال به ایران را پشت‌سر بگذارید. 

برای ترخیص فیلترهای روغن خودرو از گمرک چین چه مدارکی نیاز است؟

برای ترخیص این قطعات از گمرک چین لازم است که مدارکی مثل بارنامه، کارت بازرگانی و پروفرما تهیه کرده و به اداره گمرک چین تحویل دهید. این مدارک به علاوه برگه درخواست ترخیص فیلترهای روغن خودرو باید به گمرک چین تحویل داده شود. 

مهم‌ترین مدرک برای واردات سرسیلندر خودرو از چین کدام است؟

کارت بازرگانی مهم‌ترین مدرک قانونی برای واردات سرسیلندر خودرو است.

آیا می‌توان در واردات سرسیلندر خودرو سرمایه‌گذاری کرد؟

بله. بازرگانی علی والا امکان سرمایه‌گذاری با هزینه‌های اندک روی واردات سرسیلندر خودرو فراهم کرده است.

مدارکی که برای ترخیص سرسیلندر خودروها از گمرک چین لازم است به این اداره تحویل داده شود کدام است؟

برای ترخیص سرسیلندرهای خودرو از گمرک چین لازم است که بارنامه، پروفرما و کارت بازرگانی خود را به اداره گمرک چین تحویل دهید. 

واردات سیلندر خودرو از چین چه مراحلی دارد؟

برای واردات سیلندر خودرو از چین لازم است که سه مرحله خرید، ترخیص و ارسال این قطعات از چین به ایران را طی کنید. 

مدارک لازم برای ترخیص سیلندرهای خودرو از گمرک کدام است؟

برای اینکه سیلندرهای خریداری شده را از گمرک ترخیص کند باید مدارکی مثل کارت بازرگانی، بارنامه و پروفرمای خرید آنها را به گمرک چین تحویل دهید و منتظر صدور برگه ترخیص بمانید.

آیا امکان سرمایه‌گذاری در واردات سیلندر خودرو از چین وجود دارد؟

بله. شرکت بازرگانی علی والا این امکان را فراهم کرده است که بتوانید در واردات سیلندر خودرو از شرکت‌های چینی سرمایه‌گذاری کنید حتی با مبالغ بسیار اندک

1. چه عواملی در زمینه واردات صفحه کلاچ از چین حائز اهمیت هستند؟

عواملی همچون کیفیت صفحه کلاچ، قیمت مقرون به صرفه و رقابتی،قابلیت تولید در حجم بالا، مدت زمان تحویل مطلوب و خدمات پس از فروش حائز اهمیت هستند.

2. آیا مورد بررسی قرار دادن نمونه‌های صفحه کلاچ پیش از واردات الزامی است؟

بله، مورد بررسی قرار دادن نمونه‌های صفحه کلاچ پیش از واردات فوق‌العادهضروری است؛ چرا که با این کار می‌توانید اطمینان حاصل کنید که کالاهایوارداتی مطابق با استانداردها و همینطور نیازهای شما هستند 

3. چه مدارکی جهت واردات صفحه کلاچ مورد نیاز است؟

مدارک ضروری جهت واردات صفحه کلاچ ممکن است شامل فاکتور فروش، بسته بندی، سایر گواهی‌های کیفیت و استاندارد، و همچنین گواهی منشأ و مستندات مربوط به ترخیص گمرکی شود.